
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :Dbandee1219 | 2008.02.29. 07:48:55A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/works/Star-Nurses.jpg :) ], de a legtöbb elég gáz. -_-
Szerelem első bámulásra? Ámérikában új őrület jött divatba, a villámrandinál még
primitíegyszerűbb ismerkedési forma: a résztvevők egymás elé állnak és meredten bámulnak egymás szemébe, duma nincs, csak a kurva nagy díp impressön. :D Hát nem bámulatos? ;) Várom melyik agytröszt valósítja meg ezt is kis hazánkban...bandee1219 | 2008.02.28. 09:13:51Igen és akinek nagy a kocsija, annak kicsi a szerszáma, aki napi egy pohár bort megiszik az tovább él, aki 20 évig lóg egyfolytában fejjel lefelé, az meg 200 évig él stb., stb. Az ilyen tényekre érdemes odafigyelni, az állítólag csak a hülyék megtévesztésére van mindíg előtte, nehogynár ők is tovább éljenek, ugye! -_-

A kis Beatles rajongó :)
bandee1219 | 2008.02.19. 22:08:46És nem esik orra, na ez a mutatvány! :)

Ezek biztos hogy Földlakók???
bandee1219 | 2008.02.21. 07:26:42De válogatós! XD

Csimpánz és a mogyorók
(mielőtt megnézitek igazán kiváncsi lennék, ki mit tenne, hogy hozzájusson 1 rögzített csőben lévő mogyoróhoz!)Ritu | 2008.02.18. 19:32:23Durva :)... ez esetben azt hiszem én civilizálatlanabbul oldottam vna meg- próbáltam vna megoldani ;)

Ninnya cicákok
bungle | 2008.11.10. 13:55:44Újabb ninnya cicákok: http://videolog.uol.com.br/video.php?id=382470 ;)

- Deszka, ujjak meg egy kis fantázia és mégsem asztalos, mi az?
- Fingerboard!! :D(jajj... - bungle)koocos | 2008.02.25. 15:20:33Van nekem is...nagyonállat!
Én kipróbáltam, marha jól néz ki, ha szürke papírból csinálod és raksz rá kis mohát meg fingerboardot meg egy lego figurát is. :-) De azért sem küldöm el a képet róla! Beeeee! :P<-{st.one}-> | 2008.02.14. 14:57:16nem leszek!! XD XD XD

Sok jó bútor kis helyen is elfér!
konvejor | 2008.02.14. 11:40:00Azta, Jól jött volna annak idején az albimba, nobútor helyett ez is jó.

Kicsi a bors, de tényleg.
bungle | 2009.03.31. 14:21:03hotspot küldte:
http://humorsafari.blogbugs.org/8241619/World%92s-Smallest-Bodybuilder-Aditya-%91Romeo%92.html









