
Billy & Lilly - apuci és örökbefogadott kislánya. :)
Tóth József | 2008.03.08. 17:03:38A kiskecs vega! (De lehet, hogy még szopik.)
Egy kis elő-nőnapi csokor... Csajok, élvezkedjetek a látványban, forró srácok rázzák nektek! :D
Egyúttal megkérnék minden kedves Izélőt, hogy ne fogják magukat vissza és küldjenek a lányoknak, asszonyoknak valami szépet, holnap kivételesen még a pasizés posztok is kikerülnek. ;)[conejillo] | 2008.03.08. 07:44:02életem legszebb nőnapja^^

17 hónapos a baba és már olvas.
Ency | 2008.03.07. 01:38:28és kislány :) nem is csoda^^

The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran lerendezik egymással a problémájukat. :D
bungle | 2008.06.02. 11:32:59Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)

Sok jó ember kis helyen rosszá válik. ;) Te hol tartod a következő bulidat?
mekszamnojz | 2008.06.02. 13:46:19Dehogynem, en szerveztem! :D

Milner Motors AirCar - egy újabb kísérlet otthoni repülő izére.
Tervezett ára: 450.000$ (~77,9 millió Ft).Zorro | 2008.03.06. 09:51:43Ha merev az orrán lévő szárny, akkor jó lehet az úttartása. Mondjuk olyan 100 km/h-nál már igencsak kapaszkodni kell a kormányba. XD De koporsónak azért jó.

Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
r3clbull | 2008.03.05. 23:55:45szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))

Az arcát nézzétek, true fan! :D (de a legjobb akkor is a vége poén, gyereknevelés felsőfokon :))
mumus007 | 2008.03.05. 22:22:43vagy legalább 1-2 kép??? DE ennél alább nem adjuk!!!:)

Emo kislány és a hajszárító.
+ bonus videó: "...és látod, hogy a tanáraid ugyanazt isszák és röhögnek."MiniMe | 2009.06.17. 09:35:16te atya uristen
erröl valahogy lemaradtam multevben :D

Egy "kis" tervezőmunka, programozás, néhány óra, és kész is robot.
Rolee | 2008.03.03. 18:32:32hát ez kegyetlen :D nekem teccik :D









