
A kis Bucky életben maradása és halála?
Egyszer volt, hol nem volt, egy kis, halottnak látszó őzikét találtak az út szélén. Megsajnálták, hazavitték és mivel nem voltak éhesek, inkább felnevelték. De jött a csúf, kopasz, gonosz szomszéd, aki feljelentette az őzike megmentőit, mondván annak nem ott a helye. Pedig a kis Bucky láthatóan békés természetű és még a kutyákkal is jó barátságban van. Sajnos azonban a hatóság szerint vissza kell juttatni az őzt a vadonba, de a megmentői hiába hagyják nyitva a kaput, a kis Bucky nem akarja elhagyni az otthonát...Purple | 2008.03.14. 13:58:00pfff
Csipp end dél otthon szülinapra elviselhetetlenül és cikin. :D
Nos eme videó még az Izén kívül nem látott napvilágot!! Illetve csak egy becses vendégkörben, amit egy Londonban dolgozó fodrász szalon tulajdonosa volt olyan kedves egy hajvágási akció keretén belül megosztani pár taggal. Az akció lényegére még nem derült fény és ebből a videóból sejtésem sincs mi a célja, de az előzetes mindenképp mulatságos. És én kis gonosz vagyok és megosztom veletek is. :DPurple | 2008.03.16. 11:57:20köszönjük emese XDD

Egy kis tuning kockáknak!!!
r3clbull | 2008.03.14. 21:06:19basszus...mit ki nem találnak, sok hülye gyerek, nem elég h enni sincs ideje,mert játszik..most tessék drogozd magad, le se feküdj...itt a csodaszer

Utazás egyik olasz kisvárosból a másikba 145 km/h-val. :)
Menyet | 2008.03.13. 15:21:19Van ott egy kis szellő xD

Terhes bébz szépségverseny
Sissi | 2008.03.13. 14:23:02Egyszer volt már egy hasonló post, a véleményem azóta se változott.A világ legszebb dolga ha egy nő kisbabát vár, de azt még mindig nem értem minek mutogatni is.Ez az egész a családra tartozik, a várandós kismamára és a gyerkőc apukájára...szerintem ez egy belsőséges állapot, és közönségessé teszi egy ilyen magamutogatás.
Kövezzetek meg nyugodtan, ez a véleményem:D

Akárhogy próbáltam, négy sör után sem sikerült... :D Tehetségesek, na.

Kedves mindenki!
Ígéretemhez híven elkészítettem a retromese blogot. 117 régi mesefilmet sikerült összeszedni! Az oldal folyamatosan fejlesztve és bővitve lesz, és amennyiben kapok elég segitséget, a linkek - instabil élettartamuk miatt - kicserélődnek fel- es letölthető filmekre. Sajnos sok film/részlet csak eredeti, tehát orosz, lengyel, angol vagy francia hanggal/szinkronnal van meg, de remélhetőleg a feltöltéskor ezt a hibát/hiányt is sikerül kiküszöbölni. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!
(Külön köszönet illeti St.onet, bár még az ő munkájának része nem látható technikai okok miatt, illetve bunglét, aki volt olyan kedves jóvahagyni ezt a régi, de új posztot!)Purple | 2010.03.30. 11:06:38de cukiiik :DDD

Cukorborsó cukormókus,
Férfiállatnak itt ma kuss.
Kis mókusok nagyra nőnek,
Boldog napot minden nőnek! :)bungle | 2011.10.04. 13:43:46www.flickr.com/photos/agentretro/sets/72157594392684051/
Aranyos. (a cukormókus is :)))
"Haver, a nőkkel jól vigyázz!"
Kezdjük a nőnapot a hetvenes évek szívtipró dzsigolójával, akit néha kis hazánk tengerének szirénei üldöznek kemping bicajjal. Hogy ki ő, maradjon meglepetés, annyit segítünk, hogy többek között Rubint Rékácska is óriási rajongója az úriembernek.bungle | 2011.01.27. 12:22:05"APABUNDIKISZÖKÖTT!!!" :DDDDDDDD

Most vagy örül valaminek, vagy rohama van. ;)
toxity-fa | 2008.03.09. 11:58:52hát még milyen lessz anyósnak :D









