
Mielőtt a képre kattintanál: szerinted mit csinált a drága?
kszaten | 2009.01.24. 12:20:29szerintem villával megbökte magád a kis csávó ............. szegény :(
Ezeknek se mondták eleget, hogy "Ne játssz az étellel, kisfiam." ;)
Mint azóta kiderült, ezek Balla Tamás fotói.Máln@ | 2008.04.27. 16:44:52Azta!DE ÜGYES!!!;) :O

Aranyos kis nyuszómuszó.
Purple | 2008.03.22. 22:08:33poén? ....

Kedves kis dalocska a Muppet Show-ból.
Valamint egy kellemes, pörgős, mulatós táncdal a Szezám utcából.
Mi történik, ha egy gyorsétteremben egyszer csak mindenki elkezd körülötted énekelni?
Hát tessék - érdemes figyelni az arcokat. Amúgy nagyon jó kis anyag...macseke | 2008.03.22. 01:37:16Visz mindent! :) Köszi már!

Sebeők János nem ért egyet a vizitdíjjal és a kórházi napidíjjal, és ezt nem fél elmondani... sőt mi több, elénekelni!
bungle | 2008.10.29. 11:26:38FECA THE FACE küldte:
Sebeők János - Retro
http://www.youtube.com/watch?v=apTFFF7Sd7s
Pókemberes kozmetikumok gyerekeknek. Különösen kíváncsi lennék a parfümre, vagy az ajakápolóra. Megnézném hány kisfiú vágyik mondjuk pókemberes ajakápolóra...CRaPtRaSH | 2008.03.18. 17:37:47báááz :DDD

Kémiai kísérlet: tojás fehérje + vörös káposzta lé = zöld tojás. Jó étvágyat hozzá! :D
akicoJ | 2008.03.18. 18:47:19így van!! a vöröskáposzta leve természetes indikátor!! mi is használtuk már kísérleteknél.

"A romaprobléma megoldásának útjai
Az egyik, talán legvalószínűbb út a romaemancipáció, ami Csehországban is egyre gyorsabb ütemben folytatódik a jövőben. [...] A megoldás keresése során felmerült a roma népességnek a többségi nemzettől való elkülönítése. Ez leggyakrabban az emberijog-védő mozgalmak és a roma szervezetek tiltakozását váltja ki. Ezzel együtt is vannak olyan cseh városok, ahol ezzel kísérleteznek. Így például Most városában egy Chanov nevű telepre kétezer romát telepítettek össze, és élükre, mintegy vajdaként, egy roma vállalkozót állítottak, aki bérli a telepet, és felügyel az ottani roma lakosságra, irányítja őket." (Hamberger Judit: A csehországi romák helyzete).A 70-es évek végén épült lakótelep ma így néz ki. Áram, víz, csatornaszolgáltatás, fűtés nincs, mivel nem fizették, ill. ami mozdítható volt, azt eladták. A fűtést a környező fák kivágásával oldják meg (de érdemes megnézni pl. a "garázsajtókat").
+ képek a közeli településről.gyula400 | 2008.03.18. 18:25:08igen mimeg olyanokvagyunk mint az oroszlán

Két évig ült a WC-n!
Egy kansasi nő bement a barátja fürdőszobájába, ráült a WC-re és beszorult az ülőkébe! Ez még hagyján, az ember jót nevet rajta... De hogy két évig (!!!) ott maradjon, mert nem mer kijönni, és a pasija két évig ellátja... na ilyet a Blikk sem talál ki! :))) A nőt kórházba szállították a WC ülőkével együtt, mert a bőre ránőtt. A nő - legalábbis fizikailag - rendben van, bár a lábai kissé elkorcsosultak a két éves ülés alatt. A barátja eleinte kérlelte, hogy jöjjön ki, de egy idő után feladta és behordta neki az ennivalót. A helyi seriff hitetlenkedve meséli, hogy a nő nem volt odaragasztva, nem volt lekötözve, egyszerűen szabad akaratából maradt a WC-n. A rendőrök is úgy találtak rá, combközépig leeresztett melegítő alsóban ült a slozin.
Az interjú a nő barátjával:
csicsilla | 2008.03.22. 19:00:44azon csodàlkozom hogy nem raktak a budiba kameràt ès dobtàk netre mint valami rialitisooo biztos kaszàltak volna vele!!









