
A Szomszédok remake-jének első, nem hivatalos előzetese!
(Avagy: Mehet a tánc, hozd a magnót!)Purple | 2011.01.10. 11:30:33kurvanagy :DDDDD
Mindjárt itt az EB, ergo jól jöhet egy kis online tévézési lehetőség.
Jó szórakozást! (persze nem csak foci van!)Belkar | 2008.04.04. 14:26:03kösz mind a kettőtöknek mindkét oldal fasza

A Kakikönyv és a Halál könyv után itt a gazdagon illusztrált Kis fütyikönyv és a Kis puncikönyv.
CRaPtRaSH | 2008.04.01. 15:02:28igen!!! egyszer próbáld ki!!!
marha jó érzés!:]
riv neked csitivan:P
Bandi és a nyulak!
Nyíregyházi főiskolás fiatalok által készített ál-tudományos magazinműsor. Ilyen címmel csak jó lehet! Van több rész is...Shifty | 2008.04.01. 11:13:48szegény csoporttársamék megkapták :) kell nekik a gyakorlat,nem leszólni őket (vagy csak ne ennyire XD)

Pixelzsönglőrök, wannabe fotóbolt mágusok, most a kommentmezőn túllépve megmutathatjátok mire vagytok képesek!
Itt az első ize.hu pixelwarriorz verseny! (bár lehet, hogy inkább már a 2.?)
A feladat roppant egyszerű:
- Ezt letöltöd.
- Bármilyen digitális eszközzel csinálj valamit a képből, amitől fetrengve röhög mindenki.
- Töltsd fel valahova az elkészült képet, és a kommentbe írd be a címet.
Mi meg figyelembe véve a nép akaratát és a saját véleményünket, kiválasztunk egyet, aki a legjobb, meg többet, aki kevésbé, és lendületes mozdulatokkal megszórjuk a szerencséseket mindenféle izé mintás dologgal.
A pályamunkákat szerda reggel 9 óráig várjuk.
Frissítés: a pixelwarriorz verseny végeredménye a következő véletlenszerű sorrendben:
margitteember
weeder
dmania
M.Andreas
Különdíjasok:
player_01
Maccoyi kislánya
A nyerteseket rövidesen a regisztrációnál megadott e-mail címen értesítem a nyeremény átvételének részleteiről.
Minden indulónak köszönöm a részvételt és a remek pályamunkákat, amiből rövidesen galéria is készül, hogy az utókor se maradjon le róla.bungle | 2010.06.04. 11:28:54http://drinfo.hu/eletmod/kepgaleria/9830-a-nap-galeriaja-famaszo-kecskek-marokko

Hillary Mini Me. Hogy nektek is rémálmaitok legyenek... (egyébként a kis csapat már szerepelt itt!)
spy_boy | 2008.03.27. 13:41:16és akkor te most ezt kézzel töltöd ki? =)

Volt már ilyen izé "minibolygók" címmel, ezek is hasonló fotók, csak mintha egy kis HDR-t is alkalmaztak volna...

Egy fülbemászó dal, és egy kis malackodás. :)
Éjfélilány | 2008.03.26. 21:29:23nagyon beteg :D

Húsvét alkalmából egy kis büntetés! Kellemes Húsvétot és jó locsolást!
aard | 2008.03.24. 10:04:11igazi magas költségvetésű klip, magasröptű mondanivalóval:))
"rakottkrumpli" ez kész::)))
tényleg bünti

Mielőtt a képre kattintanál: szerinted mit csinált a drága?
kszaten | 2009.01.24. 12:20:29szerintem villával megbökte magád a kis csávó ............. szegény :(









