
Human Snake - vicces kis videó, és a zene is jó hozzá. ;)
Schabee | 2008.05.09. 14:45:53húúú de király, régi midis gémekre emlékeztet a zenéje, és nem kis meló lehetett ezt összehozni...
Szelíd kis party ;)
Schabee | 2008.05.09. 13:27:50de aranyos :)

A kezdő szülők kézikönyve után itt van pár tanács leendő anyukáknak.
shikari | 2008.05.13. 11:47:51komolyan majdnem leestem a szekrol mikor ezt neztem XD de csak ez van meg a kisbaba-s?

Egy kis kerti sütögetés. ;)
Re-Peet | 2008.04.19. 15:33:08Akkor majd behajtom rajta

A magyar 3d animációs filmipar igazi gyöngyszeme lesz ez. ;) A cikk irója se ragadtatta el magát egy kicsit mikor a cikket írta...
Tooni | 2010.08.29. 04:19:05At first, I was like this, but then: http://noob.hu/2010/08/29/yo-dawg-at-first-i-was-like.jpg
Ennyire kidolgozott: http://noob.hu/2010/08/29/a_kis_debil.gif
Ennyire WTF: http://noob.hu/2010/08/29/mi_a_baalna.jpg
Ennyire fffuuu: http://noob.hu/2010/08/29/holy_fffuuu.jpg
Hát akkor büntessünk ma egy francia számmal, aminek inkább a klippje büntet, a zene még egész elviselhető... remélem ez fog járni minden kedves kis Izélő fejében!csicsilla | 2008.04.18. 08:13:55ugye? engem is a fejek fogtak meg elsöre...mint valami dinogyik olyan a sràc...a zenèhez annyit hogy volt ott rosszabb is de azt màr nem mertem beküldeni...:$

Nem lehet elég korán elkezdeni! :D
Avagy a múltkori kissrác méltó párja...Dzsedáj | 2008.04.18. 16:40:20http://www.bebo.com/FlashBox.jsp?FlashViewType=Personal&FlashBoxId=1407272936
Egy kis macskás téma :) csak a macsekok kedvéért. Katamarán tipusú futómacskás úszókotró! A felépítmény tetején van egy kis házszerű bádog doboz, na az a futómacska! :) Cicabarátoknak egy elnyűhetetlen simogatható cicus, lehet rá mondani, hogy kövér és nagy, de nem az egerektől!kotta | 2008.04.19. 01:19:09Ez egy marha jó poszt. És nem irónia, mert komolyan az.

Aranyos kis állatkák
bigyminyő | 2008.04.15. 00:03:34Nekem legjobban a pici majmocskák tetszenek....:)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a macipolip.
De hát kicsoda valójában a macipolip (dumbo octopus)? Napszemcsis vállalkozó fekete autóval? Valamelyik állam parlamentjében ül? Sziklamászó? A fenti képet felhasználva leleplező képeket várok a kommentek közé kis barátunkról. A győztes pedig azt hiheti, hogy kapBungle-tőlkottátólvalamitegy rekesz sört.
bungle | 2011.05.09. 16:18:00Macipoliptánc: www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106706 :D









