
Flamingo vadászat egy lármás rétisas „szemszögéből”
gangbot | 2012.01.20. 08:57:37Szép fogás!
Dark Vador és Jedi burger - nem égett egy kicsit oda az a Darth Vaderes hamburger? ;)

És mondja olajbogyó! A barátnője .. a Casey, .. hogy van?
Goppo | 2011.12.31. 20:09:15A nincs itt semmi baj, csak a napi tánc zene koreografált járják. Jol nyomjak. Mint süket az ajtót.

Tipikus férfi: amíg az asszony a kaján tüsténkedik, addig ő rajta... ;)
7sleeper | 2011.12.11. 19:26:09"teli szájjal nem baszélünk"

Levitáló hölgy. Rendezői változat. ;)

Jetman

"És így szóla az Úr - Bizony mondom néktek, ha Atyám házában ugrándoztok, mint alágyújtott bakkecskék, kedves az Őnéki." Pál második levele a Núbiaiakhoz
bungle | 2011.11.28. 14:44:44Bibleman vs. The Toxic Tonic of Disrespect
www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/41737_kep?mode=latest&position=0&large=1
Szegény fókakölyköt kilökték maguk közül a rasszista fóka kolónia tagjai. ;) Farönkök mögött bújkált, mikor a fotós kiszúrta vörös bundáját. Szegényke majdnem teljesen vaksi, ezért esélye sem lett volna a vadonban túlélni. Egy delfinárium gondozói vették oltalmukba.Szancso | 2011.09.21. 19:33:40Animals Taigetos?

Elfogták az eddig ismert legnagyobb krokodilt a Fülöp-szigeteken. Az egytonnás, 6,4 méter hosszú állatra egy hónapja vadászott egy fülöp-szigeteki falu, miután az megölt egy helyi halászt.
bungle | 2011.09.20. 21:47:39"Száz ember kellett az egytonnás krokodil kivonszolásához..." Mert nem volt ott Mr.T.
http://i.imgur.com/kSaC7.gif

Orrszarvú barátunk feldobta a délutáni lakomázás hangulatát.
nokia5700 | 2011.09.09. 18:32:56Van benn kajak!!! katapultált egyet szegény :P









