
Tojás feletti győzelem. ;)

Napok óta részeg a lottómilliárdos (cikk a felesemigaz magazinból)
Ismerősei szerint napok óta csak vedel örömében az a kelet-magyarországi férfi, aki állítólag megnyerte az ötös lottó álomnyereményét. Állítólagos ismerősei szerint alkoholos mámorában nem is bírta magában tartani a titkot, így amikor megkérdezték tőle, honnan ez a nagy jókedv, kibökte: megütötte a főnyereményt, amit a 10 éve állandó számaival ért el.
- Az, hogy ő nyert, tény, nem is volt nehéz kiszedni belőle, hogy miért ünnepel már két napja - árulta el lapunknak az irigyelt lottónyertes állítólagos jó barátja
Ja, és állítólag már vadászik rá az alvilág.
Ha ezt a cikket munkaidőben olvassa, szégyellje magát! ;)
MADve | 2013.09.24. 23:07:20"Képzeljük el, mi lenne, ha a Facebook mindennap csak kétszer, például reggel és este kilenckor frissülne. Ekkor érkeznének az értesítések, az üzenetek, és az ismerőseink posztjai is csak ekkor jelennének meg. Ezzel kiszámíthatóbbá válna a rendszer, a felhasználó beiktathatna a napirendjébe kétszer fél órát, amikor csak a Facebookkal foglalkozik, viszont máskor semmi értelme nem lenne ránézni az oldalra, hiszen úgysem lenne rajta semmi új."
én alapból csak este 7-kor lépek be az eamail-embe, de a facebook-ot is legfeljebb kétszer nézem egy nap.
amúgy számítógépen dolgozom, de egyszerre annyi rendszeren, hogy nemigen jut időm közben szörfölgetni. minden esetre valóban nem a legideálisabb munkakörnyezet...
Írd meg, szerinted mit láthatott a lány a mobilján, amitől így eltorzult az arca és a legviccesebb szöveg írója kap 10.000 Ft-ot! Írhatod a Facebook kommentekbe, az Izés vagy akár a FunPic kép alatti hozzászólásokba is, mindegy. Határidő: 2013. szeptember 22., vasárnap 12 óra, rögtön utána eredményhirdetés. Ilyenekre a jövőben is számíthattok, szóval érdemes gyakrabban visszanézni.Findzs | 2013.10.09. 14:54:05ezen jót nevettem köszi :)
„Keresek ingyen elvihető 38-39-es lábbeliket lányom és magam számára, megunt könyveket bármilyen témában, és konyhai eszközöket kiskanáltól akár a mikróig. Köszönöm.”the thing | 2013.09.19. 01:06:37Magyarország szeretlek! Na, megyek (rókázni) ordibálok egyet a vakonddal.

Nagyon mellélőtt Sir David Attenborough vagy tényleg vége a természetes szelekciónak?
Több tudós is bírálja David Attenborough a Radio Timesnak adott interjúban tett kijelentését, miszerint „vége a természetes emberi evolúciónak”. Az elmélet cáfolói szerint az emberi fejlődés még egyáltalán nem ért véget, sőt számos példa is igazolja, hogy felgyorsult. Emellett lehetséges, hogy a modern technológiák fejlettsége miatt jövő embere fejletlenebb aggyal fog rendelkezni, mint a ma élők.7sleeper | 2013.09.17. 15:15:51:-)
"Szerintem maga pont ezt akarta mondani."
;-)

Az új Mac Pro olyan sokoldalú, hogy már majdnem gömb (de még csak henger)! :)
RT/TURBO | 2013.08.30. 15:49:00A marha...nyitott ajtónál kulázik.

Eutanázia pro és kontra
„Minden ember élni akar. Auschwitzban, a Gulagon, Recsken sem lettek öngyilkosok az emberek. Ez a normális reakció, amíg van remény. Amikor viszont végleg elveszett, és valaki azt mondja, hogy meg akarok halni, az egy olyan súlyos állapot, amit tisztelni kell. Fontos, hogy legyen választójogom, akkor is, ha nem megyek el szavazni.”
„...olyan napokat kaphat a beteg a halála előtt, amelyekre azt mondja, ez volt életem legszebb időszaka. Ilyenkor már nincs vesztenivaló, az ember olyan gesztusokat is meg tud tenni, amit előtte nem. Helyrehozza a kapcsolatot a családjával, számot vet az életével, egészen máshogy tekint vissza a múltjára, és kivétel nélkül mindenki azt mondja, kevesebb lett volna, ha ezt nem éli át.”norbertvincze | 2014.11.14. 13:05:10"Polish woman rises from dead … asking for tea" :))
http://rt.com/news/205403-poland-woman-rises-dead/

Brutális lesz a banki drágulás
Ötször drágább lehet az automatás pénzfelvétel, de még a netes átutalások ára is többszöröződik. Ha valaki két alkalommal összesen 50 ezer forintot akar bankja saját automatájából (ATM) felvenni, a tranzakciós illeték bevezetése előtti átlagosan 103 forint helyett ősztől 514 forintot kell kifizetnie. Egy rosszul megválasztott bankszámla esetében 1200 forint is lehet ez a költség.
Mennyiért juthatunk hozzá a saját pénzünkhöz - online kalkulátorbungle | 2013.09.11. 13:58:08Köszi, nem tudom nekem miért nem jelenítette meg...

Mit csinálnál az életben, ha nem a pénz számítana?










:)