
Kis kedvcsináló wakeboardozáshoz...
Menyet | 2008.05.18. 12:51:23Ezt is kipróbálnám :)
Mai ismeretter...blablabla.. egy édi kis akváriumlakó: axolotl
bungle | 2009.09.14. 10:03:52damncoolpictures kűtte: http://www.damncoolpictures.com/2009/09/axolotls-as-exotic-pets.html

Na ezt a gyerkőcöt tuti hogy a Gyurcsány-féle táncos videó ihlette meg! :D
calipunkszabus | 2008.05.16. 09:41:27sztem ezt a gyereket is mákteával nyugtatták kisebb korában...
Jól elbújt a kis rohadék. ;)
Itt jól látható (enélkül észre se vettem, hiába bámultam perceken át a fenti képet :)). És itt egy kép oldalról is.Ujvy | 2008.05.16. 14:09:55Vannak jó képeid, tehát nyilván tehetséged is hozzá. Inkább "tanulj" még, ne "hencegj", és viheted valamire. Persze ha fotós akarsz lenni..:D Egyetemre meg szinte lehetetlen bejutni..

Hölgyeim, remek kis táskák, kiegészítők érkeztek... :D
M.agnus | 2008.05.17. 23:20:23Nagymamám mesélt egy érdekes sztorit, abból az időből, mikor még kisgyermek volt. Egy súlyos tárgy esett az egyik hüvelykujjára, mire a falusiak a következő módon látták el:
Megtisztították a sebet, addigra az ujja már hatalmasra dagadt, majd közölték vele, hogy amíg bekötözik, semiképp ne nézzen oda. Kisvártatva megérkezett egy férfi, majd valami izgő-mozgó dolgot húzott az ujjára és bekötözte azt. Három-négy napig volt ez a kötés, majd mikor levették, akkor döbbent meg, a kiszáradt béka láttán. A daganat teljesen lelohadt és jóval gyorsabban gyógyult az átlagosnál...

Mely nemzetiség jellemzőit tudhatod magadénak az ágyban? :) (kis angol tudás nem árt!)
Nevolim | 2008.05.19. 22:21:25én is 3x csináltam meg,55%francia,95%-ban olasz és 88%kongói

Itt a mai (első) macskás poszt - techno cicákok!
calipunkszabus | 2008.05.16. 09:45:11hát nem tündi-bündik?!:D

Az egy dolog, hogy csinál ilyet a csaj, na de hogy van akinek kell is, az már nekem sok!
r3clbull | 2008.05.14. 11:52:58hát ez utálatos baszki...a hideg ráz

Új izé a láthatáron: zene izé
Purple kedves volt olyan drága és elvállalta az oldal szerkesztését, de természetesen várjuk a segítséget tőletek is, küldjetek be mindenféle jó kis zenéket! :)
Meg ötleteket is várunk, mit szeretnétek még az új oldalra, milyen stílusokat hiányoltok, stb. Rádió pl. lesz, meg pár tervünk még van a mi tarsolyunkban is...Purple | 2008.05.19. 16:56:58múkodik :D gyertek muzsikálni!

Támogatni kellett a részeg Aguilerát - jópofa kismama...
bandee1219 | 2008.05.10. 19:57:21Miért, te igen? :)









