
Egy kis Aviary - Phoenix tutorial... és egyben a mai cicás poszt. :)
Ency | 2008.08.07. 20:05:10valaki megtalálta ezt a cicás képet??
Mai ismeretterjesztő rovatunk - és egyben a mai macskás poszt :) - főszereplője a vörös macskamedve, vagy kis panda, esetleg vörös panda. Akik Firefox -ot használnak, azoknak már régóta ismerős lehet, egyébként a Budapesti Állatkertben 1990 decembere óta látható ez a különleges állatfaj, s azóta arra is volt példa, hogy e ritka állatok szaporodtak Budapesten. A Szegedi Vadasparkban is megtalálható. Imádnak fára mászni (mint a macskák) és nyalakodni is szeretnek (mint a macskák). :)
csirek | 2008.05.24. 07:41:31de szerencsére még van...

Vodka a tubusban
A 10.5% alkoholtartalmú szeszesitalt áfonya, citrom, és "energia" ízesítésben lehet kapni. A Go Wodka Extreme első ránézésre nem különbözik egy fogkrémes tubustól, ebből kell kiszopogatni az alkoholos italt.Bonus cikk: ehető vodka és gin-tonik zselé.
Itt pedig a hírhedt vodka zselé receptje, amitől állítólag nagyon könnyen be lehet baszcsizni. ;)
Hozzávalók: 2 zacskó tortazselé/aszpik, fél lityó vodka, 2 evőkanál cukor. Elkészítjük a zselét (a zacskó hátulján rajta van, hogyan kell), de az előírtnál 20%-al kevesebb folyadékkal. Amikor készen van, egy téglalap alakú edénybe töltjük, de jégkockatartókba is lehet. A cukrot elkeverjük benne, majd 2-5 percet állni hagyjuk, míg le nem hül, de még nem dermed meg. Ekkor adjuk hozzá a vodkát és óvatosan elkeverjük, hűtőbe rakjuk. Megdermedés után 2x2cm-es kockákra vágjuk föl és mignon-os papíron tálaljuk. FIGYELEM: 3-4 kocka = feles!vöri | 2008.05.24. 17:34:24ez nagyon tuti, ilyet én is toltam (:

Újabb mangás játék a sorozatszerű fehér-fekete képek kedvelőinek! Nyeremény a MANGATTACK gondozásában megjelentetett Micuki Rjóko: A káosz kapui mangasorozat első része (minél többen ráizgultok, annál több pld.). Itt lehet válaszolni (kommentként), aztán kisorsoljuk, ilyenek. A válaszok beérkezési határideje hétfő nulla óra nulla perc. A kérdések után megadott lehetséges válaszok közül kell választanotok, ami itt nem szerepel, az nincs is.
Kérdések:
1.: Melyik hazai könyvkereskedés árul május 23-án 16 óra és május 26-án 10 óra közt 30% kedvezménnyel képregényeket egy "Hihetetlen Hétvége" keretében? (Lehetséges válaszok: Líra, Libri, Alexandra, Bookline)
2.: Hány új sorozatot indított útjára hazánban 2008 tavaszán a Mangattack? (Lehetséges válaszok: 3, 4, 6, 8)
3.: Hány részes lesz (a jelenlegi tervek alapján) A káosz kapui mangasorozat? (Lehetséges válaszok: 1, 3, 4, 5)
Mentő kérdés (4.): A világ mely országában értékesítik a legtöbb mangát? (Lehetséges válaszok: USA, Japán, Franciaország, Németország).
Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. Bookline
2. 4
3. 3
4. Japán
A helyes megfejtők közül pedig a következő öt emberke reménykedhet, hogy a kézbesítést végző cég munkatársai nem kedvelik a mangát és teszik a bögrék-pólók mellé a nyereményeket:
Hakuren, Aniko-Chan, halaszpal, andyka014, mucki
Különdíjas papaluige, akin nincs sapka, de most újra elpostázzuk a sapit, hátha...
A nyertesekkel privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.
Köszönöm a figyelmet, oszoljunk kérem, nincs itt semmi látványosság.papaluige | 2008.06.01. 16:33:24Nekem pénteken meghozta a postás(végre)! úgy,h van sapim,pólóm,bögrém meg matricám! :)
köszi! :)

Egy kis érdekesség: A Mojszejev-féle előadásmód a breakdance gyökere? :DD
(Valójában egyre inkább bizonyossá válik, hogy a világban orosznak ismert bravúros stílusú tánc nem más, mint a magyar hajdútánc).
"A források hangsúlyozzák a tánc szilaj, dobogós jellegét (toborzók), kiemelik szinte AKROBATIKUS UGRÓ ÉS GUGGOLÓ, FÖLDHÖZ LAPULÓ FIGURÁIT, s a táncot kísérő karjátékról, valamint ritmikus kiáltásokról is tesznek említést."
Kieg.: A leírások szerint kora egyik legjobb hajdútáncosa Balassi Bálint volt.loloppo | 2008.05.23. 19:39:10Oké, meg van bocsájtva :)
Kreatívság meg korretság meg minden. Szerintem nagyon el van találva a videó.
Nincs témázás részemről, úgyhogy nincs tevékenység befejezése. Meg amúgy is lopott cucc :)
Ajánlom magamat :D

Nem ismerem a műfajt, de szerintem 5 éves (!) korához képest elég jól nyomja...
AVIREX | 2008.05.23. 20:35:41nem nagy szám, a zene már elég régi vagy 6-8 éves, az ember meg ugye a majmoktól származik,gondolom otthon hallgatta vagy 200x,ez a kedvenc száma ,stb.. majmolás..

Kis mókus örökbe (vagy inkább apukájává) fogadta a parkőr bácsit.
bungle | 2008.05.22. 13:50:17Ez a kitaszított pingvin baba meg mamát talált. :)
http://www.theage.com.au/news/pets/rejected-baby-finds-a-mum/2008/05/21/1211182850810.html

Hangulatos kis urbán cölöpfelhő Brüsszelben.
maszat | 2008.05.22. 13:08:41igen, igen, igen, utazni!!!!! Kalandra fel!!!! És ha utazás nem fér bele, az is élmény lehet, ha építesz egy hangulatos mini urbán cölöpfelhőt mondjuk gyufából. Belga sörrel, fütyörészve...

Egy kis mobiltelefon történelem.
ebay | 2011.04.10. 15:10:41nekem nokia 5230 van imádom.amugy a videobol hiányolom az érintőkijelzős telókat

Mivel ma nem volt bünti, itt van egy kis svéd meglepetés :) Enjoy! :D
Kuly | 2008.05.21. 17:21:36Te jó isten! Ez má' nem semmi!









