
Ha már unod az autód hátsó szélvédőjére ragasztható szokásos kis táblácskákat, mint pl. "ne dudálj, küzdj", "ne fürgyé le", "meg hát", akkor mindenképpen szerezd be ezt az autó hátsó szélvédőjére biggyeszthető világítos kis izét,amellyel másodpercre pontosan tudathatod a hátad mögött haladóval, hogy éppen mit érzel. :)
bigyminyő | 2008.06.05. 10:34:44HAHA....Jó poén,de már volt egyszer!!!.......:)
Tegnap volt egy 11 éves kismama. Ma itt egy 70 éves anyuka. Adriana Iliescu első gyermekét, a 3 éves Elizát sétáltatja éppen.
izébigyó | 2011.03.24. 12:00:23Hatvanhárom éves holland nő szült gyereket
http://hir3.hu/index.php?hir=magazin&hirid=59949&kat=3

Manapság a kislányok már nem Barbi babával játszanak, hanem a sajátjukkal...
bungle | 2010.06.25. 16:32:38Kilencéves kislány szült egészséges kisfiút
http://www.borsonline.hu/news.php?hid=31109

Egy kis retro - 1923-as Ford T Model Harley motorral eladó az Bay-en ($6,599.99)!
Balintos | 2008.06.03. 16:23:13Ennél az eredeti autó szebb :/

Talicska bicikli - hasznos kis jármű gyerekszállításra (legfőbb érdekessége hogy 1150 fontba kerül, pfff.)
redbaron813 | 2008.06.02. 23:39:25bakfiets - ez a neve. nagyon hasznos

Kutyával nyugtasd a papot. :D
Kis kalapos.
Dizájnos.
"Pets need love". (képzelem mennyire "love" ez nekik ;))
Bjúútifúúúl.
Tüll és organza.
600 dolcsis.
Ilyen egy kutya házassági videó:
bungle | 2010.01.06. 13:45:40Tömeges kutyaesküvő Indiában: http://www.youtube.com/watch?v=aG9b5Kd5f4E

Vajon hogy menekült meg, kiszívták neki? :)
A kép az eredeti hír oldaláról.mekszamnojz | 2008.05.31. 13:04:08hat koszonjuk szepen....mi nem kinzassal alltunk elo azert :SSS ez most igy aaaaaaaaa fajt nagyon :(

A "rabló", most egy kicsit megszívta. De azért egy kis segítséggel megmenekül! :)
loke | 2008.05.30. 17:36:52Az a szörnyű, hogy amerikában tucatszám látni ilyent hegyi városokban. Jönnek be a városba, hogy kukázzanak, és aztán vagy bent ragadnak egy ilyenbe, vagy elütik az autók, vagy a kobór kutyák szedik szét... :(

Egy kis reggeli torna a strandon...
Chamy | 2008.05.30. 12:08:06Szerintem a melegek meg szívesen ellesnének tőle 1-2 mozdulatot. :D

A kis vietnámi Lee Chong-Sui Máté Péter dalokat énekel... magyarul!
greg | 2008.05.29. 22:51:23Ettől függetlenül, természetesen: RESPECT.









