Öt éves a világ legfiatalabb tetoválóművésze. Emilie Darrigade egy szépen kidolgozott méhecskét és egy babérkoszorút színezett ki apja alkarjára egy neves tetoválószalonban. A kislány egyébként már a következő mintát is megrajzolta, amit tetoválni akar - egy lángoló koponyát.three.d | 2008.06.18. 19:52:46Ekkora hülyeséget is rég hallottam. Gondolom te csak képen láttál még tetoválást azért hasonlítod a 3 évesek kifestőkönyvéhez!
Egy kis orosz frísztájl a raklap mellől. :)
AVIREX | 2008.06.18. 20:48:47nekem nem jön be, értelmetlen egy video.. hajlektalan veri a dobozt meg énekel.. suxx

2008. szeptember 30. - Dexter 3. évad!!!
Jó kis kampány! :)bungle | 2013.07.08. 13:57:07Újból csak Yvonne Strahovski miatt... :)
www.yvonne-strahovski.eu/gallery/wp-content/uploads/2011/12/Yvonne-Strahovski-SoBe-LifeWater-027.jpg
Légzsák a gyalogosok védelmére. Kiváncsi vagyok közületek hányan lennének hajlandóak egy kis plusz pénzt fizetni ezért autóvásárláskor... (Bízzunk benne, hogy kötelező lesz mint a katalizátor. ;))Lex | 2008.06.26. 12:42:53bocs, igaz hogy tökre egyértelmű volt :D fáradt voltam na :D
Hát, az biztos hogy jobb és ötletesebb, mint a köpöcső... :D
De azért én ennek sem örülnék. ;]
Bár lehet hogy pár kör után belemennék egy kis mályvacukorlövöldözésbe! :Dpottery | 2008.06.14. 02:23:10az emberi hülyeség végtelen!
csak a pasi miatt néztem meg... :P
/rakás nyuszivillantós pi*a, dögös palik alig :(/

Nehogy má' sárosak legyenek a kis sonkái... ;)
Szegény malacka fél a sártól! :)Lako | 2008.06.12. 10:26:37"Sok csizma disznót gyöz"? :D

Újabb kutyaviadal, gyenge és erős idegzetűeknek egyaránt! :D

Repülő csészealj dagi deguknak, csincsilláknak és egyéb kisállatoknak. :)
bandee1219 | 2010.02.22. 18:23:42Ez még hogyhogy nem került ide?: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102831

Tegnap írtam egy mesterséges szigetről, amit műanyag palackok tartanak fenn a vízen. Most itt egy csónak 15.000 műanyag palackból meg egy kiszuperált Cessnaból, amivel Californiából Hawaiira hajóznak.
bungle | 2008.10.04. 12:09:08cancer1 küldte:
http://freshpics.blogspot.com/2008/10/boat-made-from-recycled-plastic-bottles.html

Valaki megint kisütött egy új moddingot...
közlegény | 2008.06.05. 12:20:28http://www.youtube.com/watch?v=755t5xzGB9o
biztos ezt nézik a tube-on vele









