
Az év apukája
bungle | 2010.11.12. 10:51:00http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=40535&c=-1&s=dd&p=1
Névadó pályázat: nevezzük el Derill cicáját! :)
A kisszisza pedig büszke tulajdonosa lessz annak a névnek, amit a legtöbben jónak gondolunk! :) A cica kislány. :)
(vöri, zsörmi, zsömle és egyéb fantáziátlan kommentekért 1 sör a büntetés, amit a közös Izé sörraktárba teszünk!)Derill | 2009.08.26. 21:45:01ha valami lesz, akkor az egy videó lesz...de annak senki sem fog örülni :S

Nem nagyon látok mostanság cicás posztokat. Megjöttem, segítek rajtatok... :)
Maccoyi | 2010.07.02. 22:21:24kamubekLaca küldte:
Szöveg: Mai napi cukizé és egyben cicás post is:
A cicák is szeretik a hüvelykujjukat :)
URL: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104142

Egy részeg férfi az angliai Swanseaben beszorult a járdán lévő lyukba és órákig nem tudott kiszabadulni. Úgy került a hiányzó villanyoszlop 30 centis lyukába, hogy véletlenül beleejtette az öngyújtóját és megpróbálta kiszedni - a lábával. Rossz döntés volt. A bámészkodó tömegből többen is megpróbáltak segíteni neki, de hiába, a tűzoltók is csak nagy nehezen szabadították ki.
anon | 2008.07.03. 21:14:26Etiópiából származik :D

Képrejtvény: mi van a bácsi szájában? ;)
Megoldás (jelöld ki a szöveget):
a bácsi szájában egy Didjibodhrán nevű hibrid hangszer van, ami az ír bodhrán nevű ütős hangszerből és az ausztrál didgeridoo nevű ausztrál fúvóshangszer házasságából "született". A kerámiakeret közé kecskebőr van feszítve. A muzsikus belefúj a rámába, mely megrezegteti a "dob" felütetét, közben a zenész az ujjaival vagy egy kisebb ütővel játszhat a dobon.
Na már ezt is tudjátok, nem haltok meg hülyén. ;)ibor90 | 2008.06.29. 21:32:39aki nagyon nem bír magával és trükközni akar az itt kipróbálhatja hogy hogy néz ki a HTML kódja..ott jáccatok ;)
http://www.hitetlen.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=126&Itemid=60

Say fire truck! :)
gvereb1 | 2008.06.26. 15:28:24say fuck truck

Egy kis laza macskabunyó (burkolt napi cicás posztnakvaló :)).
Persze ők sokkal profibbak náluk! :Dbungle | 2008.06.26. 18:32:09Hol, itt? Melyik postban?

Jajj, a kis cukorfalat, milyen aranyooos... rotfl!
psypapi | 2008.06.27. 16:28:37Először fingott is!
De megnyugtatok mindenkit, hogy minden gyerek ezt csinálja!
Két féle szülő létezik a földön!
Akit le pisált vagy okádott a gyereke és akit le fog! :))

Édes, aranyos kislány nevetése. Lelassítva azért elég ördögi. :D
konserv | 2008.06.20. 23:21:12nagyapuka szokott így röhögni pár sör után ... xD

Super High Me
Doug Benson stand-up komikus kísérletének beszámolója, amelyben bemutatja, hogyan hat az emberi testre 30 nap kőkemény füvezés (Kaliforniában legális a fű, ha orvosi célra szánják). Míg a 2004-es Super Size Me végére a főszereplőnek minden baja lett a gyorskajáktól, addig egy hónap non-stop betépés után a vizsgálatok elég meglepő eredményeket adtak, több a pozitívum (kivétel ez alól a memória) és Doug elmondása szerint élete legjobb hónapján van túl.7sleeper | 2012.07.16. 19:19:07csak nevet változtatott Szegedi Csanádra









