
A jövő diszkópatkánya...
Cheebeeke | 2009.12.01. 15:51:41A zene: Mondotek- Alive
Tomii - Nézem a szemed
Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"
Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
Dieselboy | 2010.10.26. 23:42:55Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...

"Hirtelen szörnyű vihar támadt
Feltűnt mögöttem egy hatalmas állat
ÁÁÁÁÁÁÁ
Iminimi szeminimi juvapcsu vaminimi"(aki nem tudná: Dolly Roll - Windszörny dalszövege)készpicsamelegmálé | 2008.07.12. 14:09:24Hihi. Cukimuki nagyon. Dédelgetném nyakrafőre. :)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a titokzatos nevű verőköltő bodobács.
Azaz (nagy levegő...): szabóbogár, botbonák, napféreg, büdöspanna, tűzi poloska, boda bácsi, katóféreg, boda, papbogár, katonabogár, bödecske, fülbemászó, halálfő, Istenbogárkája, kőkiverő, misemondó bogár, vörösbogár, Isten tehene, kozákocska, svájci, napköltő, tűzi rovar. Mind közül a legkifejezőbb az, ami nem túl szalonképes, de a legtöbbször látott tevékenységére utal: b*szóbogár.
Néha rosszalkodik a hársfákon. Egy, a NASA által készített szupertitkos felvétel a mindennapi dolgairól:
És még egy idézet: "... a hím másfél órán át gyakott egy nőstényt. Néhány perc után egy másikat 15 perc alatt intézett el. Gyorsan regenerálódott és még megpróbált meghágni egy lárvát" (Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár) nagyon korrekt kis könyv, javaslom!
Micsoda erkölcsök! :DDDhe | 2008.07.13. 17:38:13nálunk meg tűzbogár...

Béláim! Gondolkodjunk!!!!! ;)
Egy KULTFILM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy kis ízelítő belőle.
Na Béláim, minden jót... és a kedves feleségüknek is! :D
üdv: Bélalolka42 | 2008.07.24. 09:54:39fent van az egesz film: http://www.youtube.com/view_play_list?p=B887280B43EEBEC1

Szerintetek a kis csirke feje a gáz vagy a nagyé?
Zizé | 2008.07.12. 22:32:17Mit is mondjak?Hmmm... Ha választanom kellene akkor inkább a csirkét húznám ki a zacskóból mint a gyereket!

Ez most egy mókuska, de lesz cicás poszt is! ;)
(és degus is :) )Bakeyoo | 2008.07.09. 21:53:50tünciiiiiiiiiiiiii x)

"Kisfiam, mondtam már, hogy ne játszadozz az étellel!"
Részemről bocsánatos bűn lenne ez esetben! :)Nusihusi | 2008.09.17. 00:24:18Tök ügyes:) De én inkább hastölteléknek használnám a Barbecue-t=)

Fárasztó a kutyaélet. :D
(valahogy erről a kutyusról az ENIT másnapja jutott eszembe. :P)
A gyilkos véreb. :D
Yvette | 2008.07.03. 08:06:11Ez igy reggel mosolyt csalt a pofimra..:)) Naon cukiiii:D









