
Japcsizé + Creative Produkeys + 1 kis breakcore = totális katasztrófa :)
Digo | 2008.08.22. 14:24:22Ma vegyünk komolyan egy jópofa videót nap van :)...egy komoly honlapon XD
Mielőtt rákattintasz a képre tippeld meg, hogy "mit süt a kis szűcs"?
doktorcukor | 2008.08.25. 14:17:32Ajánlom figyelmetekbe a "gumimaci halálát" !!! Az alapja ugyanaz KClO3 és cukor csak látványosabb!!
http://www.youtube.com/watch?v=hbaeR1dj2WA

Szombathely városa augusztus 22-24-ig vissza varázsolódik a római korba! Aki ráér, és van ideje, annak ajánlom figyelmébe! Ökörsütés, langalló, fáklyás felvonulás, hastáncosok, koncertek, stb.!
(alul barna kis pontokon vannak infók!)babapiskóta | 2008.08.26. 15:39:59király volt esőben is...

Hasznos kis oldal, megmondja karácsony van-e.
Purple | 2008.12.25. 12:05:01ejha, ha ennyire kiálltál a vallás mellett (is) a leples postban, akkor ezt minimum tudnod kéne mi alapján figyeli :D:D

Kis tökéletesítésre szoruló bázisugrás...
mekszamnojz | 2008.10.18. 13:42:42uh

Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)
Jó grafittizélést! :)
Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.
Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!Szamooca | 2008.09.29. 19:48:56én is megkaptam a nyereményem:)
köszi;)

Little Superstar (kicsit ijesztő feje van... mint Chucky-nak :))
bungle | 2010.04.19. 11:01:39Rukitarin Moari küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=oPlfzFZGl0o
Szöveg: "Weng Weng - Hát én nem is tudom mit mondjak erre"

Nagyon jó kis animációk az Amautalab-tól! Ha nincs quicktime a gépeden, megnézhető youtube-on is (kicsit rosszabb minőségben) itt.
TeamCo. | 2008.08.14. 19:57:03Olyan Monty Phyton félélk

"Dundika ne énekeljen b*****g, mert Tóth Vera se vetkőzik" (Kiss Ádám)
alavez | 2008.08.23. 07:30:20dejó Neked...O.Z.O.R.A. ^ ^ majd talán jövőre :)
A világ legkisebb kígyója. Barbadoson fedezték fel, mindössze 10 centiméter, és spagettivékony.
A kígyó Leptothphlos carlae névre lett keresztelve - a 3100 ismert kígyófaj legkisebbje. Az állatot Dr. Blair Hedges amerikai biológus fedezte fel. Miután a kutatók megtalálták az első egyedet, több száz követ fordítottak fel, hogy még egyet találjanak. Összességében Hedges és felesége mindössze két nőstényt talált.
Elmondása szerint valójában ezen fajból már volt három igen régi példánya, az egyik a londoni Természettudományi Múzeumban, és kettő Martinique-en, szintén múzeumban. Ám azon fajokat rosszul azonosították. Hedges magyarázata szerint egy új faj azonosítását igen megnehezíti, ha az élőlény ilyen apró. "Az apró állatoknál a különbségek sokkal finomabbak, és gyakran nem veszik őket észre". A modern genetikai ujjlenyomat vizsgálat gyakran az egyetlen módja a fajok szétválasztásának. "Az a nagyszerű, hogy két kistermetű kígyó között is ugyanolyan különböző a DNS, mint két nagyobb faj esetén, így lehetővé válik, hogy olyan különbözőségeket is észrevegyünk, amelyeket egyébként puszta szemmel nem látunk" - mondja Hedges.
Más kígyófajjal ellentétben - melyek egy nemzés során akár 100 tojást is leraknak -, a világ legkisebb kígyója mindössze egyetlen tojást rak.MonTom | 2008.08.07. 14:00:10Én? ÁÁÁ dehogy. Rafinált jószágok ezek.Biztos kifigyelték az őrök viselkedését, majd az éj leple alatt megléptek és egy Opel hátsó ülése alatt átszöktek a határon. Most jut eszembe: Nem tud valaki olcsón holdrakétát (csak oda)? Jócó és Pityu nagyon haza szeretne jutni. :D









