
Kedves kis könyv lehet... minden gyereknek kötelezővé tenném! :D
Climber73 | 2010.03.27. 16:22:12Ahogy egy székely mondás tartja:...........a medve nem játék.
Kertitörpe reprodukció, 42 euroért simán megéri, hogy nem kell venni kis törpikéket, nem? :D
Párna | 2008.09.04. 19:11:26gyönyörűen mutatna a nagyszüleim kertjébe...
Egy kis karaoke. :) A próbálkozásokat a bátrabbak felvehetik, és beküldhetik az Izé rádióba. :)))
(Így első ránézésre mielőtt klikkoltok ;) kitaláljátok melyik nótáról van szó?)Párna | 2008.09.04. 19:17:13legalább a gitarrensolot kitudtam olvansni XD

Cuki kis házimozik. (A 10 legelképesztőbb egy helyen.)
kowa | 2008.09.03. 11:05:23Így nyomtuk miis az eb alatt..... Az udvaron csak nálunk nem medence meg bőrfotel volt hanem műanyagszék XD

Új világrekord! Hát nem fantasztikus? ;)
izébigyó | 2009.05.20. 12:55:36Nem tudok róla. Miért, indulni akarsz? ;D

A Napos képek után egy kis játék a Holddal :)
Lui-G | 2008.08.28. 18:02:25Nem akarok kötözködni, de ezek közül néhány nem a Hold, hanem a Nap.
Bocsi.
"Magyarország legszabadszájúbb műsorvezetője mindenkiből kiszedi legféltettebb titkait."
Ő Provo Kati, aki most Anettkából szedi ki a titkait. Itt pedig Krisztina Ventura (???) a vendége. Felettébb érdekfeszítő műsor...nyehőce | 2008.08.27. 13:43:25Én egyébként azt hittem, világbajnok testépítő nők így néznek ki: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=3007 ;)

Helyes kis adagoló ;)
calipunkszabus | 2008.08.25. 16:41:59KELL ILYEN!!!:D

A paciknak is kijár egy kis szórakozás :)
Kampec | 2008.08.27. 14:50:00sztem a hordóban lapuló kokaintól szívott be a paci ;)
Egy kis vízhiány még a legnagyobb arcokat is szorult helyzetbe hozhatja. Az izgalmas rövidfilm főszerepében Cserhalmi György, a rendező-operatőr párost pedig a Família Kft-ből ismerős Spáh-ikrek alkotják.M.agnus | 2008.08.23. 23:27:46Szerintem klassz kis produkció született, a vágással fényképezéssel, az apró kis vizuális jelekkel is meg vagyok elégedve. Elérte a célját nálam: megnevettetett, elszórakoztatott arra a 10 percre. A zene pedig külön feldobja. Remélem lesz több kisfilmjük is. A magam részéről sokkal jobban örülnék, ha a nagyobb filmek előtt a mozikban reklám és "boldogságos" narancssárga helyett (animációs) rövidfilmeket vetítenének. Akár ezt is.









