
A szárnyatlan varjú repülése... azaz hogyan legyél majdnem Darwin-díjas!

Ez közel volt...
HoPpY | 2014.08.22. 20:39:56Nem csak te...:D

Nem kell ablak a jövő repülőjére
Tooni | 2014.08.27. 15:34:39Milyen tuti lehet már lángoló hajtóművet vetíteni a kedves utasoknak :D

Meghoztuk a
bidétjátékgépet, kicsit nagyra sikerült! ;)
„Unalmas” várakozás a prágai reptéren :)
I. C. Wiener | 2014.08.12. 10:59:31Tök jó :)

„Alsó-madárfogás” ;)
lilaflexninja | 2014.07.30. 12:55:09Szemmel láthatólag másoknak nem jött át, sebaj!
Amúgy, hangot nem hallottam, de persze gondolom, hogy nem ez a fő préda, vagy ha igen, akkor is, jobban jár, ha egy nap elfog mondjuk 10-20 kismadarat vagy rágcsálót, mintha egy nagy állat után futna sok száz métert. És valószínű a madárcsapatban sem keletkezik így nagy hiány.

Bombázó repülőgép belső nézetből
Élien | 2014.07.29. 19:52:55Igen, itt Péntek csütörtököt mondott...

Tévedésből lőhették le a maláj gépet
Az amerikai hírszerzés elemzése szerint a szakadárok ellenőrzése alatt álló donyecki területről lőtték le a maláj utasszállító repülőgépet. Az oroszok felelőssége pedig a fegyverszállítás, és vélhetően a hiányos kiképzés lehetett.norbertvincze | 2015.07.17. 11:26:19http://hvg.hu/vilag/20150717_Itt_a_bizonyitek_a_lelott_malaj_geprol_Me

Kiszivárgott felvétel a Star Wars VII németországi forgatásáról. ;)
Tooni | 2014.07.09. 23:02:07Veszélyes ám ilyen közel a "fekete lyuk"hoz :D

Ezek után biztosan nagy kő esett le a szívéről...
Tooni | 2014.07.01. 21:15:07Az vesse az első követ, aki bűn nélkül való közületek! És a büntetlen előéletű ház pedig elvetette.










Mi kopog?
Egy fekete holló!
Protézis esélyes,
Vagy ahhoz hasonló! ;)