
A világbajnokság sötét oldala
A 2014. évi FIFA Világbajnokság a történelem legköltségesebb bajnoksága, és sokakat tesz hajléktalanná, kifosztottá, sőt, sokak életét veszi el.
A világbajnokság jellemző példája annak, ahol tartunk. Nyugati pénzes családok vesznek drága jegyeket, hogy óriási összegekért labdát rugdosó, sztárnak kikiáltott, a világ számára megrendezett cirkuszban a hatalmasoknak asszisztáló játékosokat bámulhassák közpénzekből épült hivalkodó stadionokban. Azokban a stadionokban, amelyeket éhbérért dolgozó emberek építenek közpénzből, amit közegészségügyre, oktatásra, lakhatásra kellene fordítani. Mindeközben mélyül a nyomor, egyre nagyobb tömegek szolgálják ki az egyre kisebb elit csoportot.
The Last Game - A foci nagyjai összefogtak
FatSnakeFoot | 2014.07.09. 01:50:34Az esti meccs feltette az i-re a pontot. 1-2 csapatot és mérkőzést leszámítva, egy katasztrófa volt ez a VB. Biztonsági foci robotokkal...
Zuniga viszont remélem talált egy jó plasztikai sebészt.:)

Ha 3 évesen így keni, akkor pár év múlva világbajnok lesz? :)
Lewy | 2014.04.19. 21:03:10és óvónénitől se kell engedélyt kérnie, hogy mikor mehet ki az udvarra...:D

Magyarország legkigyúrtabb nagypapái
bungle | 2013.11.17. 16:47:42www.origo.hu/sport/20131116-riport-a-budaorsi-fitnesz-es-testepito-vilagbajnoksagrol.html

Nem sok az öt gól? Nem gyakori, meglepő
A román kapitány bundát lát, szerinte érdekes, hogy a 3-0-s vereség után kiütöttük az észteket.
Szerintetek?AVIREX | 2013.09.14. 15:33:36Azt almodtam,hogy tok sötétbe fociztunk az észtekkel,kikaptunk 3:0-ra,de a meccs vegen a dagadt(!!!) bíró is mellenk szegődött mar, levette a mezet es 1 hatalmas szólót csinalt majd' az egész pályán, de sajnos az eredmény változatlan maradt :/

Bemutatták a 2014-ben megrendezendő labdarúgó világbajnokság VB “hivatalos” hangszerét , a caxiki-t (oktató videó a használatáról itt).
Nem tudom ti mennyire utáltátok, nekem az egész Dél-afrikai VB alaphangulatát elcseszte a vuvuzela. :(ismeretlen | 2013.04.29. 07:24:12Én a cimbalomra, vagy a tekerőlantra szavaznék. Elképzelem, ahogy a jövőbeli Orbán Stadiont megtölti 100 ezer lelkes szurkoló, mindegyik ölében egy tekerőlant, és egyszerre szól a nyenyerererere, de szép kép.

Denis Cyplenkov, az orosz diótörő (meg egyébként szkander világbajnok)
cila | 2013.04.13. 12:29:58A szkanderről szinte mindig ez jut eszembe:
http://www.totalwine.com/_static/webupload/730/1_103845750_3.jpg
A magam részéről a "Diótörő"-szócikknél Csajkovszkíjnál maradok:
http://www.youtube.com/watch?v=ZM-D3jnhmbQ

A 2012-es európai bajusz és szakáll világbajnokság
tsimpako | 2012.09.26. 12:32:48De szépen sercegne égés közben ez a sok szép arcszőr...

A világbajnok!
Szancso | 2012.06.18. 19:12:39:DD
"Hell"evator boy. ;)

Aranyérmes lett Kanadában a Spagetti Tésztahíd Építő Világbajnokságon Sándor Péter.
Marvin | 2012.03.19. 12:03:20Vegyük észre, hogy honfitársunk - amellett, hogy megnyerte a versenyt - barátnővel érkezett!
Riszpekt.










Az "átlag magyar" azért jobb életkörülmények között él, mint pl.: egy "átlag albán", "átlag üzbég". De itt arra érdemes gondolni, hogy az "átlag magyar" is pl.: szeretne egy autót... és ha csak egy kevésbé jóra telik neki, akkor szeretne később egy jobb autót... és így tovább. Jobb lakás, kényelmesebb ház, a tehetősebbeknek kerti medence, pezsgőfürdő...stb, nyaralások, wellness. (De ezek alatt egy széles skálát kell érteni.)
Mind mind olyan dolgok, amik az amúgy stresszes életen enyhíteni igyekeznek. Mivel a kevesebb stressz, jobb életminőséget feltételez.