
Szurkolók nélkül unalmas lenne

A szurkolókat is érdemes figyelni

Így örültek a Liverpool szurkolók
naphtha08 | 2019.05.10. 15:32:39Érdekesnek tartom, hogy egy sport, hogy össze tud kovácsolni tömegeket. Azt meg szánalmasnak, hogy ugyanezért Tömegek esnek egymásnak. Lehet a baloldalnak is a pályán, két gólöröm között kellene promotálniuk magukat.
A Fradi-ultrások igazán értenek a hangulatteremtéshez

Az angol szurkolóknak csak egy papírrepülő kell, és máris izgalmasabb a focimeccs

Én imádnám, ha nekem is így szurkolnának meló közben
Tomi Demo | 2016.07.25. 15:10:12Valahogy egyből tudtam, hogy hülye focisták :D :D

Az M4 Sport riportere és az ír szurkolók
Neo | 2016.06.17. 14:41:17A Bilbao szurkolóját nehéz lesz überelni. :)
https://www.youtube.com/watch?v=3qw1ho47vjs
„Legyetek szívesek otthon hagyni a ki..szott selfie-botokat a magyar-román meccs idején, mert könnyen lehet, hogy a szurkolók feldugják!”izé012 | 2015.08.07. 14:31:25Jól láttad az is vagyok. Máskülönben honnan tudnám h nem vagy juhász?
„Egy dal, s te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, a szél belekarolt
Egy dal, és újra köztünk élsz
Ma újból te zenélsz, úgy van, ahogy rég volt...”tool | 2013.11.28. 11:15:34benzinnel kellett volna slagozni

„Futballhuligánok” a liftben.
Nusihusi | 2013.11.01. 18:02:31Ott halnék meg a félelemtől:D









