
Falfirkalandregény :)
Nusihusi | 2015.09.05. 23:41:39Igazi szerelmes történet:)
Hatalmas emberáradat indult meg Afrikából Európa felé egy elszánt karizmatikus muszlim vezető által
Megtudhatjuk többek között, hogy ők azért szegények, mert mi gazdagok vagyunk, valamint minden a macskák miatt van, mivel az európai ember rengeteg macskát tart és egy macska eltartása évente legalább 200 dollárba kerül. Ők viszont beköltöznének a macskák helyére, heverészhetnének a kemence előtt és rengeteg tejet ihatnának, sőt sokkal kevesebb pénzből is megélnének.Ravennë | 2015.08.06. 01:01:32A mostaniak értelmesebbek, nem adom alább... ;)

Virtuális világ, valódi Mustangban!
Egy kaszkadőr, egy hivatásos autóversenyző és persze a megfelelő technikai háttér - ennyi épp elég ahhoz, hogy 2015-ben megelevenedjen a TRON világa, amelyet természetesen a fejre erősített kütyü segítségével hozott össze a csapat. A 650 lóerős Mustang pilótája ugyanis - noha fizikailag egy hatalmas pályán száguldozott - egy igazi CGI-generálta világban vezethetett, amelynek filmszerű, folyamatosan változó pályáján elképesztő élményekkel gazdagodott.bp1331 | 2015.06.02. 15:27:53Részben igazt adok, részben viszont nem. Mert igen ott tart a számítástechnika, hogy real-time tudja kezelni a dolgokat és teljesen át tudja verni az agyat még akkor is ha egy profi autóversenyzőt kell. És igen a guminyomok ott vannak miért is? Mert nekem ne mondja senki, hogy elsőre megcsinál egy pályát az NFS-ben amit elsőre lát! Igen ő is többször gyakorolt és lehet, hogy a videó is egy összevágott jelent de mind ez igaz már. És igen én is kipróbálnám.

Amikor már a számlát is hamisítják - kínai trükkök Budapesten
Egy vállalkozó megelégelte, hogy egyes kínai kereskedők nyomokban sem fizetnek adót, a számla olyan ritka tőlük, mint a fehér holló, ha pedig akad is, néha kínai nyomdában előállított, sorszám nélküli, szabálytalan, esetleg képeslap hátoldalát használják erre. Időpontot kért és kapott a nemzetgazdasági minisztertől, elmondta, hol lehetne fülön csípni az adócsalást nagyüzemben nyomó távol-keleti árusokat, erre az adóhatóság egyik elitegysége két hét múlva hozzá szállt ki ellenőrzésre. Ezermilliárdok nyomában.tjunior | 2014.10.21. 14:09:59Nehéz nem párhuzamot vonni a kitiltási-botránnyal.

A pár, akik szexbabákkal élnek
Dave Hockey és Shawna Bigelow életnagyságú szexbabákkal él együtt. Nem dísznek tartják a babákat, csak velük képesek megélni az intimitást.
Magyar cikkDemJan | 2014.10.11. 09:10:22Hát, ha nem csak otthon, hanem tolószékkel a parkban is tologatják őket, akkor nem csak az intimitásukat élik meg velük.

Homeopátiával gyógyítaná az ebolát a Magyar Homeopata Orvosi Egyesület
A homeopátia hívei kígyóméregből hígított készítményekkel gyógyítanák az ebolát, és aláírást gyűjtenek, hogy az Egészségügyi Világszervezet támogassa az akciójukat.
És azt hallottátok, hogy az ebolával megelőzhető az AIDS?bungle | 2014.11.24. 10:32:54Nem hisszük el: homeopátiás szereket szállítottak az ebola-sújtotta Libé...
Nézze meg az embereket, akiknek életét egy marék cukor fogja megmenteni. Ja, nem.
http://velvet.hu/elet/2014/11/20/nem_hisszuk_el_homeopatias_szereket_szallitottak_az_ebola-sujtotta_liberiaba_galeria/

The Accidental Sea - a Salton-tó valamikor szebb napokat megélt sós tó Kaliforniában

„Keleti kényelem, nyugati izgalom...” ;)
KillHates | 2014.08.15. 13:06:35Bandi barátomnak van egy kb 170 lovas trabinak kinéző szörnyetege. Azzal szokott alázni a gyorsulásikon :D

Felülről sem tudta megelőzni... ;)

Szentpétervártól nem messze a terület megélhetése nagymértékben függött egy óriási cementgyártól. A tulajdonosok ezért jelentős támogatást kaptak a kormánytól, de három hónap után a gyárban még mindig szünetelt a termelés.
Szerintetek hogyan fogadná ezt Brüsszel, ha Orbán Viktor hasonlóképpen járna el a tulajokkal?









