
Kreacionista propaganda gyerekeknek
Kreacionizmus (Wikipédia)
Darwin és a kreacionista egyetemisták: Egy apró cickányféle állat, valószínűleg az egyik első, 210 millió éve megjelent emlős, a morganucodon csontvázának modellje előtt a másodéves biológushallgató, Lauren Dunn nem volt túlságosan elragadtatva: "210 millió év? Ez maga az önkényesség. Csak úgy odaírnak egy számot, mert nem tudnak semmit". "Biológiai-genetikai lehetetlenség, hogy ez itt, ez a patkány olyanná fejlődjön, mint mi!" - csatlakozott felháborodva a húszéves Nathan Hubbard orvostanhallgató.
Ismét egy újabb index-es teszt, ezúttal Darwinról és az evolúcióról a Fajok eredetének 150 éves évfordulójának alkalmából.
Nas | 2009.12.01. 16:37:51"Nem, a _folyamatot_ és _folytonosságot_ itt természetesen nem ilyen szigorú értelemben véve gondoltam, hanem úgy, mint egy lépcsőt, ami ugye nem egy lejtő, minthogy megvannak benne a diszkrét egységek, de önmagában véve mégiscsak egy folytonos valami..."
Na, akkor egyről beszélünk. Mint te is írod, "megvannak benne a diszkrét egységek", tehát valamennyire el lehet különíteni a "lépcsőfokokat"...léteznek "lépcsőfokok".

Az Együgyű... ööö... Egyesült Államok nem kér a Darwin életét bemutató Creation c. filmből, mivel a forgalmazók tartanak az evolúcióelméletet még mindig fölöttébb ellenségesen fogadó amerikai közönség negatív reakciójától.
Magyar nyelvű cikk.
Sajnos a dolog nem is annyira meglepő, a Science legutóbbi tanulmánya szerint, mely az evolúció elfogadottsága szempontjából rangsorolja az egyes országokat az USA szégyenszemre az utolsó előtti helyen kullog, mindössze Törökországot előzve meg.bungle | 2009.12.23. 20:59:56http://film.ize.hu/comments.php?post_id=1005 (Erunder, inkább csak ide írom, mert ez már volt...)
Soha nem értettem mi ebben a jó...
Talán az, hogy itt elég Darwin-díjra jogosult gyűlik össze és elvesztésükkel nő az emberi populáció átlag IQ-ja?Laci | 2009.03.31. 19:50:20Hol volt ez a bikafuttatás, Pamplonában?:
http://video.aol.com/video-detail/encierro-de-toros-dia-5-1172008/4184034574/?icid=VIDURVTRV04
Rendeznek máshol máshol is ilyet?

Majdnem Darwin-díjasok...
bungle | 2009.02.16. 12:58:59Késésben volt a munkából. :D
http://www.dailymail.co.uk/mailonsunday/article-1145625/I-late-work-Level-crossing-jumper-shoes-sliced-66mph-train-tells-shocking-tale-video.html

Talán az idei első Darwin-díjas...
Kiscsuri | 2009.08.06. 20:30:12Istenem...és ezek miatt szidják a mi anyunkat amikor kimegyek parkourozni..

Szomjan halt a saját szemét-labirintusában...
Éjfélilány | 2009.01.08. 17:26:47amúgy a hírizén megvan a magyar változata is a cikknek.
http://hir.ize.hu/click.php?id=19938&url=http%3A%2F%2Fwww.azta.hu%2Fbalesetek%2F38-katasztrofa%2F4613-szomjan-halt-a-labirintusban&loginInfo=2317g7a3d c2c5ff39a1315cf66192f13b3432

Hogyan NE vagánykodj a haverok előtt...
Kiscsuri | 2008.10.14. 12:04:36Sztem kamu...Direkt van rajta másik ruha és direkt mozgatta a lábát is.Csak a hülye nem veszi észre...Volt az újságban is de most erre mit mondjak?
Carl Dionisio portugál Darwin-díjas wannabe 18.500 gumióvszerből (reméljük nem használtból) csinált magának bungee jumping kötelet. Ennyire talán még soha senki nem félt, hogy elszakad a kotton...Schabee | 2008.05.09. 22:36:03pfffff az aki hülye haljon meg efektus itt nem működött

Egy a közeli jövőben várható Darwin-díjas.
gabesz. | 2008.01.22. 22:29:49ez így semmi... úgy lenne vicces a videó, ha a csávó, miután elment a vonat, felállna, nézné a vonatot pár másodpercig, aztán a fejéhez csapna, és visszafeküdne a sínekre, keresztbe xDD










http://www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/40288_kep?mode=latest&position=12