
Mai hír: a 20 éves R. Renátó kirabolt és brutálisan megvert egy idős bácsit 100 méterre a helyi rendőrörstől. A későn elfogott
spermaszökevényférfi bevallotta, ő volt a tettes. Miután a rendőrök kihallgatták, elengedték, most szabadlábon van. WTF???Tegnapi hír: 14 évesen vezette a rablóbandát. A banda hónapokig tartott rettegésben egy egész falut, idős, egyedül élő, magatehetetlen emberekre támadtak rá és brutálisan összeverték őket, volt hogy 500 Ft-ért. Az ítélet felolvasása után az elítéltek közül ketten vidáman fordultak egymás felé, láthatóan többre számítottak, megbánás egy pillanatra sem látszott rajtuk.
Most komolyan minden napra jutni fog egy ilyen hír? És mi a f***ért engednek el egy ilyet, ha már be is vallja?
Félmillióba kerülnek Leandro Granato bizarr technikával készült képei

Barbie Thomas, a kar nélküli bodybuilder nő
7sleeper | 2013.09.16. 19:21:55csak öle nem ölelne megölne.. ;-)

A borszakértés blöff?
Több kutató kísérletei is azt mutatják, hogy az emberek nem tudják megkülönböztetni a rossz bort a legjobb minőségtől. Egy amerikai borász azt állítja, még a szakemberek sem képesek pontosan megítélni a borokat.sahinel | 2013.06.27. 22:29:38Wine producers go hi-tech to outsmart fraudsters
http://phys.org/news/2013-06-wine-hi-tech-outsmart-fraudsters.html

Félelem és reszketés a budapesti vidámparkban
gigo | 2013.05.08. 14:43:05A cikk utolsó bekezdése odacsap:
"Veszélyes a szívbetegekre
A fejjel lefelé lógás az orvosok szerint veszélyes a szívbetegségben, szembetegségben, magas vérnyomástól, sérvtől, gerincsérüléstől, fülgyulladástól szenvedőkre és a terhes nők számára."
Na most lehet hogy én vagyok az értelmi fogyatékos de ha szívbeteg, sérves, gerincproblémás, terhes nő vagyok, nem ülök fel egy olyanra ami fejjel lefelé fordít, és belepaszíroz az ülésbe... :D
Szembetegség, és fülgyulladás esetén valszeg a vidámparkba sincs kedvem menni, mert szarul vagyok...
A magas vérnyomásra meg igyon vörösbort, hányhat flying circus nélkül is... :D

Elment az öszöd
Május 2-től a mozikban. A filmet a Nemzeti Kulturális Alap 5 millió forinttal támogatta. Gyurcsány perel a börtönjelenet miatt. A 4D-s verzióban röpködnek majd a gumilövedékek! ;)fatproduction | 2013.05.01. 23:16:44Mit lehet várni egy öszödi beszéd után? Mondjuk azt, hogy a Gyurcsány soha az életben ne kerüljön az emberek szeme elé. Lehet blogozni, cikkezni, kis költségvetésű filmeket csinálni... Hallgassátok meg az öszödi felvételt! Érthetetlen, hogy akadnak emberek akik védik a halálukig. Hozzatok egy új vezetőt és győzzetek meg érveitekkel! De ezt a figurát ejtsétek már ki.

Borsi Flóra „időutazása”

Ahogy a por leszáll, itt az ablakon,
a halál suttog, minden nap hallgatom.
Azt mondja jön értem, át a kéményen,
Addig csak nyugodtan sörözve tévézem!Miskolctól alig 10 km-re a betiltás ellenére a mai napig is üzemel egy illegális hulladékmegsemmisítő. Igaz az illegalitás csak nézőpont és pénz kérdése...hawkeye | 2013.02.03. 09:09:34Érdekes, az élőhelyükre még az állatok is vigyáznak.

Nagylábat még keresik, de nagyfenék már nem csak legenda, itt a (megrázó) bizonyíték.
Nusihusi | 2013.01.22. 23:57:22Fúj!:( Ez már elérte a vágósúlyt?:D

Down-kóros kisgyerek és egy labrador barátsága
+ bonus hír: A kutyakölyök szaga mentette meg a Down-os fiútkicsicece | 2012.12.21. 06:05:59Bárcsak állatok lennének... Az a baj, hogy néhány ember nagyon ember.










A 18 év felettivel nem értek egyet. Ha valaki nagykorú, akkor már egymaga dönt az életéről, ő a felelős azért, amit tesz, minden helyzetben.
A 18 év alattinál viszont maximálisan okés, amit felvetettél.
Sőt, én azt tenném, hogy a 14 év alatti elkövetők esetében nem a gyereket büntetném, hanem a nevelőjét. (Meg részben ugyanezt alkalmaznám a 14 feletti esetén is.) Ha a gyerek megver valakit, azt úgy értelmezném, mintha a nevelője (szülő, stb.) tette volna ezt, és azért ítélném el. Plusz ráhúznám még a kiskorú szándékos veszélyeztetése címkét is, mint súlyosbító körülményt.