
Narvál és kis barátai - kedves, aranyos játék. :D
Maccoyi | 2008.09.15. 09:33:41Hogy?Hogy?Hogy? Egyszerű. A randivonalon vagy a szexrandin. ;) (ez volt itt a reklám helye! :D)
Oktapodi - 2 polip 2 perces kalandja.
Notimeforlovepony | 2008.09.13. 22:10:39anyira edes a mondanivalo....egymasert tuzon vizen at...Teccett!!!

Ez most kiszökött vagy beszökött? :)

Pesti család kirándul a hegyekben:
- Apu! Mi ez a furcsa szag?
- Ez kisfiam az oxigén!Végre kapható az instant oxigén! :DJokker | 2008.09.13. 11:35:29Vegyünk 2 evőkanál oxigénport, majd öntjük föl 2 l vízzel és kész az instant zacskós oxigén. :D

Egy kis nosztalgia a gyerekeknek, honnan is jöttek... ;)
bungle | 2008.11.23. 10:43:43kilam, ez már volt.

Huhúúúúúú! :D
ax | 2008.09.11. 12:28:44simán béna (a) :D

A kis Michael Flatley. ;D
Frissítés: már MC Hammer-es remix is létezik! :D (köszi Bartsimi)Savitra | 2008.09.09. 21:29:01Szerintem inkább Michael Jacksonos volt. Sokat nyúlkált a cerushoz.

Ha egy kis hóra vágytok így nyáron, irány Kenya, ott most havazott. :D
|-=O=-| | 2008.09.30. 10:51:20Már a Marson is havazik! :D
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=10367

Egy lépés előre, kettő meg hátra, íme egy kis orosz táncbemutató nektek mára. :D
bungle | 2009.10.19. 14:01:35Akinek esetleg liveleak nem megy: http://www.youtube.com/watch?v=UDF1K-wZlnc

Na jöhetnek a magyarázatok... ;)
Genki | 2008.09.14. 00:23:08A kis mágnes miska :)









