
"A hegedűszó az emberiség azon kísérlete, hogy felakassza magát kötél nélkül!"
Én kb. 1:30-ig bírtam. :Dadika | 2008.10.03. 16:00:52Valami durvábbra számítottam...
Project Cryo, avagy egy kis egér modding... :)
Kishazánk szülötte Püspöki Apor "Electrolux Design Lab '08" díjnyertes E-táskája, ami a kinetikus (lóbálod) energiát felhasználva végzi a csomagban lévő max 3 liternyi mirelitt zöldborsó/sör hidegen tartását.mumus | 2008.10.01. 09:37:22eme taska feltalalojara...

Szoktuk mondani, hogy a vérében van a támadás, de az kicsit túlzás, hogy akkor is támad, mikor már nem hogy vére, de teste is alig van. :D
spider86 | 2008.09.30. 11:56:12ez de cefet XD

Ne tartsátok magatokba. :)
A legviccesebb kommentek nyernek. A szokásosat (póló, bögre, sapka). A határidő legyen mondjuk hétfő 23:59.
Frissítés: rögtönzött kis zsűrink (Crap, Macc és bungle) a következő kommenteket választotta ki:
10. - dejv, 14. - tikshow, 17. - Bdanss, 35. - JoinR és 50. (ill. 39 és 148 is tetszett) - Ghavin.
Gratulálunk nekik, megy az e-mail, majd a megadott címekre a választott nyeremény! A többieknek is köszi, lesz még a héten (valószínű több) nyereményjáték!bungle | 2009.07.23. 12:06:44cancer1 küldte:
Egy újabb felszarvazott... ;)
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/07/diablo-delenfer-devil-man.html

Lamborghini - nem való mindenkinek. :)
focuskoma | 2008.09.28. 23:44:36Megértelek :)))

A hónap apukája. :)
Párna | 2008.09.25. 19:23:32gyereket mindenkinek xD bár lehet h még csak kezdő apuci.

Nemrég volt Kiszel Tünde, most ismét büntet, ezúttal a hangjával. "Zsííííír!" XD
És a folytatás (köszi spiritmonger)...morgan | 2008.09.24. 23:08:16jaj hát nagyon megkapta. de ez a balázs-gyerek...:D:D

A kisjátékok készítője most egy új videóval lepett meg minket, melyben elmondja hogy sajnos (?) mostanában miért nincsenek bemutatók.
AVIREX | 2008.09.26. 22:40:09jaja,de jol vágja az angolt,ami szerintem írígylésre méltó.. főleg,hogy a skac 10-12 éves lehet ..

A Szent Barbie! Hogy legyen kit imádni a kislányoknak!









