
Nehogy már a kiskutya ugasson be! Arról nem is beszélve, hogy nehogy már a kisgazda sétáltassa a tehenet! :D
bungle | 2008.10.21. 21:21:37Ne bénázzál már, többen is írták már. :P
"Kisebb" kerékhiba... a sofőrt ez mondjuk láthatóan nem igazán zavarja. :)
bungle | 2008.10.21. 09:34:49Ez hogy jön ide? Még csak lazán se kapcsolódik...
Írtad volna inkább ide:
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=65 vagy http://www.ize.hu/comments.php?post_id=430
Second Solar - űrhajó gyerekeknek. A háromszintes, 850 négyzetméteres gyerekjáték egy német kisvárosban, Böblingenben található a Sensapolis nevű szórakoztatóközpontban. Belsejében 3-D mozi, laboratórium, orvosi szoba, energiaközpont és egy űrlény-etető is várja a látogatókat.rubigo | 2008.10.20. 18:11:29mi ez? hajszárító?

Segélyből élnek, ennivalóra nem futja, de azért a parabola-antenna még a barlanglakásokban is ott figyel...
A cikk.Tóth József | 2008.10.21. 10:11:17Ebben meg neked nincs igazad. Eltüzelnek mindent, cipőtöl kezdve a műanyagokig, olyan bűzt árasztva, hogy nem lehet megmaradni a környékükön. Éreztél már égett gumiabroncs szagot? Ha nem, netudd meg milyen. És képesek azon főzni az ebédet.

A Földlakók ( Earthlings ) egy nagyfilm hosszúságú dokumentumfilm az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők” iránt. Az Oscar-díjra jelölt Joaquin Phoenix a film narrátora, zenéjét pedig a híres platinalemezes művész, Moby szerezte.
Engem ledöbentett a film, pedig nem mutott szinte semmi újat. Csak az igazságot. Ezekről a dolgokról mindenki tud, csak nem akar tudomást venni. Igen,undoritó,durva és őszinte. De ez senkit ne tántorítson el a megnézésétől. Tanulságos egy film.norbertvincze | 2015.10.17. 11:55:02http://444.hu/2015/10/16/meg-eltek-az-allatok-a-vagohidon-mikor-elkezdtek-a-feldolgozasukat#

Optical Illusions - egy érdekes animáció
bogar | 2008.10.17. 14:04:02a zene ngayon jóóó. kéne mikor vegetálok:-)
am. az egész jol ki lett találva

Egy kis táncbemutató, avagy hogyan sajátítsunk el új táncmozdulatokat!
RandyMoss | 2008.10.16. 21:31:04ÁÁ hallod, csak azt tudom mondani, mint Cartmen!
Á, bazzeg, a legnagyobb süt!:D:D:D
Félelmetes a hölgyXD

Minden kezdet nehéz. :)
Nektek hogy ment a bringázás a tanuló időszakban? Sztorik jöhetnek a kommentekhez! ;)Tazman | 2008.11.25. 07:59:02Én még most tanulok bringázni xD
(Igaz biciklizni már 8 éves koromban megtanultam...)
http://www.youtube.com/watch?v=MSjppBHMM1c

Kisebb baki az esküvőn... ;)
sahinel | 2008.10.16. 08:03:06számomra az de lehet én vagyok túl elfogult. szerintem rohadt bénán előrre tartja a jobb karját és csakegyik keze kerül oldalra ami valsz ösztön de burokban nőhetett fel ha ez nem fake.

Kis lépés egy embernek, de hatalmas bosszúság a golfozóknak.
Laci | 2008.10.10. 16:56:086 éves koromban láttam fekete-fehérben az Apollo 11 Holdraszállását a TV-ben. Nem akad öreg (legyen akár golfozó), aki nem ismeri Neil Armstrong nevét. Ki merne behúzni egyet, egy ilyen nevű űrhajósnak? Senki. De jaj, vörös színű a zászló! Menekülj Gagarin, ha tudsz!









