
Polgárvédelem: Péntek - egy kis érdekesség a Half Life kedvelőinek...
Pajti007 | 2008.11.18. 20:11:16http://www.youtube.com/watch?v=DXLbgkOiYxw ;D
Ez a nap is jól kezdődik...
Jaca | 2008.11.17. 15:01:42Utoljára a Paradicsom meghódításában láttam ilyet, mikor Kolombusz partot ért, de ő óvatosabban csinálta :-)

Egy kis street art Joshua Allen Harristől.
mundor | 2008.11.13. 17:35:14elég kreatív a srác
zuppá :)

Most nem cica, hanem egy birka fogadott örökbe, méghozzá egy kis elefántot! :D
Ártatlan-méz Előd | 2008.11.12. 18:28:44még jó! Kicsit má' sok a macska... cic-izé :)

Meghibásodott a kutyus, be kéne kalibrálni, vagymi...
wtf | 2008.12.18. 12:43:20Bekalibrálták: http://www.liveleak.com/view?i=72d_1229379765" target="_blank">http://www.liveleak.com/view?i=72d_1229379765

"Tekerj el, kisember, tekerj el!"
Tóth József | 2008.11.10. 08:32:33Tegnap láttam a PE-CSA bolhapiacán egy háromsebességes összecsukható rollert. 130000-ért kínálták.

Álljunk meg kisbusszal jól!
rozsdee | 2008.11.08. 08:45:08rosszul jár az az élőlény, amelyik átfut ez előtt az autó előtt és a sofőr ráfékez... az autó orra nekinyomja az aszfaltnak majd métereken át keni rajta szabályosan :)

Te hol tartanál 6 békát? A kislány ad egy jó tippet... ;)
Re-Peet | 2008.11.05. 17:56:04Jah.. aztán majd később belőle is lesz japcsi néni aki átvált angolnákra :D :P

Vidám kis fesztivál lehet...
Laci | 2008.11.07. 21:03:03Én meg azt hallottam, ez az eledelek legjob_bika :)

A kis hárfaművész :)
sityu | 2008.11.03. 14:50:33nagggggyon jo :)
teljesen profi









