
Egy kis divatbemutató...
Re-Peetnek üzenem: ezt űbereld! :DDDtcickany | 2008.11.27. 18:13:34LOL :D
A világ egyik legtörpébb autója, a Daihatsu Midget... együléses imádnivaló.
SSly | 2008.11.27. 20:31:23énis a p50-est akartam említeni de megelőztek, és tényleg rondábban néz ki,
a smart roadster viszont tényleg faxa

Már most a 2012-es olimpiára gyakorol. :)
bungle | 2008.11.30. 10:55:38Csak feltételezel valamit, aminek semmi alapja sincs. Boszorkányüldözés meg vészmadárkodás nem kell ide, köszönjük.

Némelyik elég közel volt...
Aktuális: hatalmas tűzgömb Kanada felett.bungle | 2009.01.20. 12:24:09carmelo15 küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=zYfnRTOde8Y
Szöveg: 2009.januar.17-en egy bizonyos meteorit csapodott a Foldbe, nem kell megijedni nem nagy, de Svedorszagban, Lengyelorszagban es Nemetorszagban latni lehetett. Egyes nemet bejelentesek szerint hallani lehetett a becsapodas hangjat is, ami valahol a Balti Tengerben tortenhetett.

Volt egy "kis" tűzijáték Dubaiban, ugyanis átadták a legek szállodáját, az Atlantist és a hozzá tartozó pálma szigetet. Összesen százezer rakétát használtak fel, így lekörözte a Pekingi olimpia megnyitó ünnepségét is.
kszaten | 2009.01.16. 10:04:46ez nagyon gyönyörü megadják a modját ..........

Szegény kislányok, nem az ő kedvencük lett az American Idol győztese. Remélem együttéreztek velük!
Frissítés: talán így még jobb. :)Anti tokio hotel hungary | 2008.11.27. 07:30:23HÁHHÁÁHÁHÁHÁHÁHÁÁHÁHÁHÁ Tudom hogy szemét vagyok de ezen már csak ezt tudom csinálni.

A Japán Pimp My Car után, most itt van a Japán Pimp My Truck. :)
One | 2008.11.20. 09:02:47Hááááááááát! Kíváncsi lennék hol járnak ezen "gyönyörű" IZÉ-kkel?

Szerencsés srác - jó kis születésnapja volt. :)
M.Andreas | 2008.11.20. 02:39:49Én ennek régen pici gyerekként néztem a német változatát - Der Preis ist heiss.
A végén mindig megmondták, milyen összértékű az illető nyereménye (autóstól, nyaralásostól, kápéstől, stb.)
Szóval összesen ennyit nyert, xar lehetett neki... :D

The irRegularGame of Life
Purple | 2008.11.19. 13:23:10fiúk ez annyira megható volt :'( :D

Super Powers (ma már a 3. rövidfilm :))
Erről jut eszembe:
Három feleség, egy aki nem rég ment férjhez, egy aki pár éve már házas, valamint egy aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazoista módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről. Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt: A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:
- Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőr kabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.
Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:
- Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóban várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.
A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:
- Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél.
Parfümös olajfürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rámnézett csak annyit mondott: "Hé Batman, mi van vacsorára?"Belkar | 2008.11.18. 15:58:22jó ez a vicc :D









