
Jessica Cox (25) a világ első kar nélküli pilótája, aki a napokban vehette át hivatalos pilótaengedélyét. Az arizonai lány egy genetikai rendellenesség miatt kar nélkül született, de szülei legnagyobb örömére sosem keseredett el fogyatékossága miatt.
A lehetetlennek tűnő vállalkozáshoz egy oktatócég nyújtott segítséget. Mérnökeik speciálisan átalakítottak egy egyszemélyes kisgépet, hogy Jessica a lábával is kezelni tudja a műszereket és a botkormányt. Betanítása három évig tartott, de ma már tökéletes biztonsággal kezeli a gépét.Schabee | 2008.12.12. 23:31:43elég ügyes, de nem tudom mennyire biztonságos, h csak 2 végtaggal irányítja a gépet...
Bár a 87193 év még nem járt le ;) ezt meg kell osztanom: Hello Kitty szülészet egy taiwani kórházban.
Schabee | 2008.12.10. 16:40:31de most komolyan noooormális aki ilyen helyen akar szülni?
én már az otthon szülést meg az egyéb alternatív szüléseket sem értem :S

Előbb-utóbb
A nácik időgépet fejlesztenek. A végső kísérlet következik, ezen múlik a háború kimenetele. Rövid, de nagyon ütős sci-fi!bungle | 2009.03.06. 10:59:48SUPERDIGITAL
Madarász István legújabb kisfilmje, azé a srácé aki ezt a náci időutazós filmet is rendezte. Nem mellesleg ezzel a munkával megnyerte az idei AXN fesztivált. Néznék már tőle egy nagyjátékfilmet!
http://film.ize.hu/comments.php?post_id=314

Tudjátok,vannak azok a mini zen kertek ahol a homokba rajzolgathatunk mini gereblyével és velamiért jó.
Na most ezt átgondolva kiskarácsonyi hóemberkert... JÓL.mephistto | 2008.12.07. 02:37:34Hát talán nem is olyan hülyeség, amennyi hó esett Debrecenbe az már egy vicc, igazából most is 14 fok van és esik az eső :D na ennyi Boldog Karácsonyunk lesz, majd szörfözünk a tócsákon :D meg ezt a hava tkönnyen eltakarítom :D

Nem lehet elég korán kezdeni. :D
Csajozásról írt könyvet egy 9 éves kisfiú.„A csinos lányok olyanok, mint az autók... egy csomó olaj kell nekik.” :DTimi21 | 2009.01.03. 17:07:309 évesen azt se tudja mi is igazából a szerelem

Dans la Tete (In the head) - francia animációs rövidfilm.
tuskeboki | 2008.12.07. 00:00:48Na mostmár én is jobban figyelek a kamerára :D

"Majd ha megnősz, kislányom, vehetsz magadnak a megspórolt pénzeden nagyobb ciciket." :D
orsyka001 | 2008.12.05. 22:39:44herékből mijó csecseket tudna már magának szabatni:D és rögtön delfinfarkat is a zacskóiból:D

Szeretnél 1 hetet egy 4 csillagos egyiptomi szállodában eltölteni a pároddal januárban vagy februárban? Nincs más teendőd, mint ajánlani ismerőseidnek az Izé-t.
Aki a legtöbb ismerősének ajánlja bármelyik postot (vagyis elküldi az alatta található "Ez jó, elküldöm másnak is!" linkkel) dec. 7 (vasárnap) éjfélig, az nyer. Bal oldalon található a jelenlegi állás (LEGTÖBB IZÉT AJÁNLÓK). Fontos, hogy a küldésnél be legyél jelentkezve, és akinek küldöd, az meg is nézze (csak ekkor növekszik a pontszám) és 1 címre csak egyszer számolja a küldést (tehát felesleges ugyanarra a címre többet küldeni). A csalókat (saját címre küldők, e-mail aliasokkal aljaskodók ;), stb.) kiszűrjűk, szóval a lényeg, hogy tényleg minél több valódi ismerősödnek ajánld az oldalt (bármelyik postot). Az első 10 ajánló továbbá Izés ajándékokat is nyer (bögre, póló, sapka, a szokásos...)
A nyereményt köszönjük az Anubis Travel-nek!
(Hétfőig legfelül marad a post, gy.k. a legújabb post eggyel lejjebb található :P)AVIREX | 2009.04.09. 10:44:37Töprengtem is,miért ment volna a repcsi a Gibraltári felé:] xD
Egy egyszerű kísérlet fényt derít a csirkék ama nagyszerű képességére, hogy bárhogy mozgatod alatta a testét, fejüket képesek egyhelyben mozdulatlanul tartani.Mr.T. | 2008.11.28. 23:33:23Hát ha már más magyarázat nincs, csak ez marad :D minden csirke kibacott féék. pont. :D

Artikulálj szépen kislányom... nagypapi kicsit nagyot hall. :)
Schabee | 2008.11.29. 22:39:56hát ez azért már tudás









