
Egy kisebb rádiókabaré gyüjtemény.
Elison | 2009.01.02. 17:59:10Nm ;)
Benjamin Button különös élete (The Curious Case of Benjamin Button)
Bejamin Button (Brad Pitt) különös körülmények között született - és még különösebb élet jutott neki. Amikor ismeretlen kezek későbbi nevelőszülei küszöbére helyezik pólyáját, egy aggastyán újszülöttet bíznak a sorsra. A fiú csöpp, de nyolcvan éves. Őszen, kopaszon, meggörnyedve jár iskolába, ám ahogy telik az idő, izmai ruganyosabbá, bőre simábbá, arca mosolygósabbá válik. Számára visszafelé járnak az órák. Csak egy barátja van: egy a kislány, aki meglátja a vén ifjoncban a lehetetlen szépségét - és kitart mellette élete végéig. A Benjamin Button különös élete egy lenyűgöző történet egy férfiról, az élet öröméről, a halálról, a megtalált szerelemről, és arról, hogy van ami az időn is túlmutat, és örök..
HD előzetes az apple.com-on.
(a dvdscr már kapható a jobb "torrent boltokban". ;))Ravennë | 2014.01.19. 00:46:55De jó!, nem is tudtam, hogy volt belőle post (véletlen találtam rá). Egyik legkedvesebb film számomra, évente 2-3 alkalommal sort kerítek rá, hogy megnézzem (kizárólag egyedül)... valamiért nagy hatással van rám. :)

Na akkor emlékezetből.. kis kanyar jobbra.
ManOfUnknown | 2008.12.29. 15:35:51Mintha direkt bevárta volna a piros pickup-ot és csak aztán ment mint a birka!

Nibiru, a 12. bolygó.
A végzet bolygója? "Az 1983 óta csak a világ legnagyobb távcsöveivel megfigyelhető bolygó ma már kis házi teleszkópokkal is észlelhető. A szakértők szerint néhány hónap múlva pedig már szabad szemmel is látható lesz. A Vörös Bolygó a mérések szerint kb. 23-szorosa a Földnek. Számos kutató szerint a bolygó feltűnése okozta eddig a Földön a rendkívüli időjárási változásokat."
+ pdf: Nibiru, az Apokalipszis bolygója.
Kiskunlacháza polgármesterének beszéde - elgondolkodtató.
A kislány - Horák Nóri - haláláról a riport a TV2 Naplójában.trógerfighter | 2008.12.22. 19:48:19Nem az unióban reménykedem,hazai, alulról jövő kezdeményezés lesz ez,ahová pénzzel vagy erős karral lehet jelentkezni...

A néni tud macskául. Félelmetes!
Melcsa | 2009.03.23. 12:21:41Ez a macska azért nyávog vissza az azzonynak mert: ez az asszony bűn ronda és a macska fosik tőle
szorongyatja a néni és nem kap levegőt
könyörög az életéért
már megsüketült a nyivákolástól. :)

Szoptatás 8 évesen.
bungle | 2015.01.08. 23:25:28http://velvet.hu/elet/2015/01/08/hat_es_fel_eves_a_gyereke_meg_mindig_szoptatja_galeria/

És most gyerünk a Scilly-szigetekre! (ők magukról itt, magyarul itt)
Hogy miért? Mert itt zajlik a világ legkisebb futballbajnoksága. A két résztvevő a jelenlegi bajnok Woolpack Wanderers, és ellenfelük, a Garrison Gunners. Évi 19 meccs egymás ellen, kilencfős szurkolótábor, hangulat, feszültség. Idézet: "a két gárdából néha összeáll egy „válogatott”, a Newlyn Non Athletico, mely az angol tizennegyedosztályt boldogítja” Hajrá NNA!!!
Cikk, kisfilm.
mjollner | 2008.12.16. 22:47:58Mennyit kerestem, kösz!

Emszi mádöfákin Kolombóu - a legnagyobb díszhomlokú rablóu.
És ne legyetek előítéletesek azért, mert ő familiárisan hiperpigmentált! Ő csak szeretne egy kis hírnevet szerezni.RauG | 2008.12.16. 12:50:50hatással van rá biztos a mostani igényes hip-hop nem ecsetelném itt az előadókat... de itt már irt egyet avirex... hát ez a gyerek ááá ilyet utcára nem engednék akkora paraszt hogy arra már külön szó kéne :D nagyon K.O. ez a gyerek de mind1 az a lényeg h KYRAJ!

Megy haza a csaj nagy vagányan: "Nézd má apa milyen faca kis utánfutót vettem!" ;)
AVIREX | 2008.12.13. 13:01:34egyetértek :]









