
A korai öröm veszélyei. :)
bandee1219 | 2008.02.02. 07:48:53Meg ez egy versenyautó és ki tudja milyen lehet irányítani (difi beállítás, ha van egyáltalán), lehet, hogy csak visszábbvette a gázt, egy quaddal is nehéz egyenesen menni 60 km/h körül... De ő már vezethette ezt, tudhatta volna...
A tánc az egy veszélyes dolog...
bandee1219 | 2008.01.31. 19:16:55Rendesen kinn voltak, főleg mikor hátradől! :') Jóféle!

Mindig mondtam, hogy veszélyesek a reklámok... ;)
bandee1219 | 2007.12.11. 11:08:12Ja, kifeküdt mindenki. :)

"Geronimo, a Drogvilág mindent tudó nagykutyája végigkíséri a nézőket a kábítószeres "élmények" különböző változatain. A hangvétel ironikus. Geronimo kárörvendve mutatja be a halálos veszélyeket, amelyek a drogok világában tévelygőkre leselkednek."
Aha, értjük...bungle | 2010.06.22. 17:08:02"Bizarr animáció: Stohl András kifekszik a drogtól"
http://hetivalasz.hu/kronika/bizarr-video-stohl-andras-tuladagolja-magat-30221
Emelőgép Biztonsági Szabályzat !!! 8.2.8. A terhet úgy kell először megmozdítani - emelni vagy süllyeszteni -, hogy az éppen csak elmozduljon eredeti helyzetéből, majd a mozgatást meg kell állítania. A terhet tovább emelni, illetve a süllyesztést folytatni csak akkor szabad, ha a felerősítés, az emelőmű fékjének működése rendben van, és a teher további mozgatása az emelőgép stabilitását nem veszélyezteti. :)))))))))))))))))bandee1219 | 2007.11.21. 08:27:25Az a targoncás balesetvédelem? Aaaaaaaaaz király!
http://ize.hu/comments.php?post_id=4201

Veszélyes játék ez a tenisz... főleg madaraknak! :D
suvomi | 2007.08.11. 17:33:58ezt a videótén is láttam eléggé pontosak ezek a labdák :)

A túlzott drogfogyasztás veszélyei :D
marcipanfiam | 2007.08.17. 14:37:24hát nem semmi!de nem hiszem,hogy a speed-től ilyen marha.a gyórsitó ilyet nem okoz........... :)
ettől még vicces,én lehet mentőt hivok!

Jó tudni mi milyen veszélyes!
Laci | 2007.03.09. 00:56:15Az utólsó mondat helyesen:
Vicc ide, vicc oda, ezt a dolgot NEM a FOGYASZTÓKNAK KELLene észben tartaniuk.

Még hogy veszélyes turistaút??!! Miből gondolták?
szimimi | 2007.01.06. 19:02:33na én nem vagyok egy tériszonyos alkat, de a képekbe beleborzongtam... komolyan végigfutott a hideg a hátamon... brrrrrr... de ha egyszer adna vki egy kezdeti lökést megmásznám... azt hiszem...

"Nem tudtuk, hogy ilyen veszélyes dolgot játszunk" - mondta a kórházi ágyán a kállói O. M., akinek kis híján az életébe került a munkahelyi móka. Kollégája és egyben élettársa tréfából sűrített levegőt fújt a végbelébe, amitől a 17 éves lány súlyos bélsérüléseket szenvedett.
Kérdem én: Nooooooormááááális????qukac | 2007.04.17. 12:35:55Én még nem mondtam,hogy nagy az Isten állatkertje,de most írom.









