
Ül-e opárd méla lesben, antilop lesz vadlevesben
Botos Vendel | 2012.10.05. 21:25:37antik akart lenyi? az nem 1 nap de azé okéj.....
Végre itt a magyar ellenkóla - végük van az amcsiknak, a Szentkirályi kijött a Magyar Nemzeti Üdítőitallal.
„Az első kortyot a számba véve majdnem felkiáltottam, hogy "vaddisznókoktél!" én ugyanis ezen a néven ismerem azt, amikor a buliban összeöntik az összes megmaradt italt.” :Dtermi-nator | 2012.10.30. 12:40:25írjátok meg hol lehet venni Budapesten?
feltételezem Tesc0ban, Auch@nab már igen, de ha van már a belárosban is lelőhely, akkor kérem az infót
Szerbiában és Szlovéniában lehet Coctát kapni, nem is hajaz a kólára, ezzel szemben savanykás (mintha kólát innál citromkarikával) és nincs benne koffeins és foszforsav
imádom :)

Jeges rémségek Oroszországból
Szancso | 2012.08.31. 17:46:27Szia.Bungle már talált nekem valót. ;)
http://kasiaduzy.files.wordpress.com/2011/07/heineken-icecream.png

Dinnyére vadászó nagymacskák
Botos Vendel | 2012.08.12. 15:39:33CATermelons

A science fiction látnokai
Ridley Scott, aki olyan klasszikus hollywoodi filmeket rendezett, mint "A nyolcadik utas: a Halál", a "Szárnyas fejvadász" és a "Gladiátor", egy vadonatúj nyolcrészes sorozattal jelentkezik, amelynek címe "A science fiction látnokai". Scott maga is sokat dolgozott rendezőként a science fiction területén, és hitelesen mutatja be a műfaj és a folyamatosan fejlődő tudomány és technika közötti kapcsolatot. Jules Vernétől kezdve Isaac Asimovon át George Lucasig és Phillip K. Dickig az egyes szerzők fantáziájának szüleményei sokszor ösztönzően hatottak a kutatókra. Mindegyik epizód egy olyan sci-fi szerzőre összpontosít, aki maradandó nyomot hagyott a minket körülvevő világban.
A sorozat youtube-ra feltöltött részei:
Arthur C. Clarke
George Lucas
Philip K. Dick
Robert Heinlein
H. G. Wells
Jules Verne
Mary Shelley
Angry hungry bird ;)
adamka934 | 2012.08.07. 22:15:21Igen ezek azok :D
A valódi rasszizmus. Kikészítenek egy kiváló embert, mert az egyik felmenője keresztény volt. A középkorban élünk? Hogyan lehetséges ilyesmi, az Úr 2012-ik esztendejében?7sleeper | 2012.07.27. 22:33:58hitelbe franko'n :-DD

A csajok úgy gondolták a vadnyugaton vannak és ököllel vívják ki az igazságot.
7sleeper | 2012.07.02. 22:49:57:-D

Pikachu tényleg létezik!!!
Cezet 350/472 | 2012.06.15. 11:30:08Rendesen majdnem megijedtem.

Mai cukizé: agresszív kismalac torokra támad :)
Nas | 2012.05.22. 20:25:33Azért annak a leopárdfoltos bundának már fel kellett volna keltenie a gyanút az állatkereskedésben... Amúgy husi. :D









