
Elkezdtem pakolászni az Anubis játék nyerteseinek az ajándékait, és arra a megállapításra jutottam, hogy vészesen fogynak a pólók. A jelenlegi kinézet nem igazán fedi az izé.hu arculatát, így most ünnepélyes keretek közepette meghirdetjük az Első IzésPóló versenyt.
A feladat roppant egyszerű: tervezz pólót, ami Izés!
Lehet neki eleje, meg lehet neki hátulja, meg lehet neki minta az ujján és lehet bármilyen alapszínű.
A technikai megvalósítás szitázással fog történni, ennek megfelelően a varrások környékén lévő kb. 5 centire nem ér rajzolni!
A nyertes nyereménye az öröm és boldogság lesz, hogy az Ő becses kezének munkáját fogja viselni a teljes Izé közösség.
Mivel mindenki karácsonyi shoppingoló lázban ég, ezért a pályamunkák beérkezési ideje jövő év január 5. napjának 23. órájának 59. perce, kommentbe belinkelt képként!
Az elkészült pályaműveket összesítjük, feltötljük, ti pedig megszavazzátok.
Minden további kérdés, technikai részlet, óhaj, sóhaj, hascsikarás szintén kommentben.
Itt találtok további alapokat, amire tudtok dolgozni.Kolbi | 2009.03.12. 13:47:32már csak dobostorta :D
Megalománia :)
dega44 | 2008.11.23. 01:39:13höhö...első sárvédő meg kanyarba'....:-P

Gyorsszerviz menet közben! :D
blantom | 2008.11.18. 17:55:10Óh..bocsi.. nem szoltam most néztem az oldalad és láttam h versenyzel .. én mondjuk csak szervízcsapatba vagyok de a verseny is céljaim közé tartozik :) mégegyszer elnézést

WTF??!
Schabee | 2008.11.17. 11:36:20najómind1

Szlovák szőke ciklon (vagyis katasztrófa)!
pateszmk | 2010.12.29. 11:58:18Slota és Fico új tömegpusztító fegyvere

És hirtelen ott termett egy kerítés...
ax | 2008.10.26. 19:26:34most képzeld magad a kerítés helyébe. Állsz ott békésen, szunyókálsz, mert nincs jobb dolgod, erre jön egy hülye huligán kislány, egy kibaszott nagy úszógumival, és neked megy. xD

Megasztár és Megatánc egyben! Frenetikus produkció! :D
Sziszo | 2008.10.25. 15:05:57hát nédd má széttöri a berendezést... :D mekkora egy csoki viziló

Friderikusz könyörtelen kritikái
ed | 2008.10.25. 01:11:02Hát lolller!
Amugy sem nézem ezt a fost, meg a fridit bírtam egy szintig, de amikor ekkora pöcs, akkor eszébejut az embernek, hogy hát igen...mennyire megkönnyíti az ember karrierjét, és mennyire buzivá teszi az embert a SEGGLYUK!!!!!!!!!!
ennyit róla...

Egy újabb SuperStar jelölt...
balazsgyorgy1983 | 2011.08.23. 19:36:45Valaki letöltötte?

Ne tartsátok magatokba. :)
A legviccesebb kommentek nyernek. A szokásosat (póló, bögre, sapka). A határidő legyen mondjuk hétfő 23:59.
Frissítés: rögtönzött kis zsűrink (Crap, Macc és bungle) a következő kommenteket választotta ki:
10. - dejv, 14. - tikshow, 17. - Bdanss, 35. - JoinR és 50. (ill. 39 és 148 is tetszett) - Ghavin.
Gratulálunk nekik, megy az e-mail, majd a megadott címekre a választott nyeremény! A többieknek is köszi, lesz még a héten (valószínű több) nyereményjáték!bungle | 2009.07.23. 12:06:44cancer1 küldte:
Egy újabb felszarvazott... ;)
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/07/diablo-delenfer-devil-man.html









