
Olyan fülbemászó hangja van ennek a gumicsirkének, nem? :)
Egyébként van ötletetek, hogy mire lehetne hasznosítani a hétköznapi életben ezt a gumicsirkét? ;)E.Dé.i.eN.A | 2008.08.19. 11:26:45ÁÁÁÁÁÁÁÁ XDDDDDDDDDD Ilyen nincs ekkora egy idiótaságot XDDDDDD
Hasznos kis oldal, megmondja karácsony van-e.
Purple | 2008.12.25. 12:05:01ejha, ha ennyire kiálltál a vallás mellett (is) a leples postban, akkor ezt minimum tudnod kéne mi alapján figyeli :D:D

Brands.hu-n a póker cuccok alaposan jó árasítva (vagy mi) de csak egy hétig. Azt mondanám kis hasznos...
RandyMoss | 2008.07.20. 13:27:53Jah, ez tényleg idegesítőbb!:D Én sem vagyok egy húdejó játékos, sőt, de tényleg a falnak tudnék menni olyankor, amikor valami C.Ronaldo-fejű, kövesfülbevalós menőgyerek (sajnos felénk ilyenből sok van...) teszi az agyát, hogy ő született pókertehetség, aztán a zöld posztó mellett meg olyan jellegű kérdéseket tesz fel, mint Terence Hill az És megint dühbe jövünk kártyás jeleneteiben...:D ("Melyik nagyobb, az ász vagy a király?")
Ja és ha van akit most megsértettem és nem érzi magát ilyennek, akkor tisztelet a kivételnek:)

Google Maps kalauz - vagyis rengeteg térkép, okosság, hasznos oldal (mint pl. sörkollektor térkép, kocsmakereső, stb.)! :)
RandyMoss | 2008.07.18. 13:35:58Nekem a kocsmakereső igen tetszik:) Kicsit (nagyon) lassú, de azért kis hasznos;) Vagy ha nem is az, akkor legalább jópofa, hogy ilyen is van.

Gyakori kérdések és válaszok: amit máshol nem mertél... azt itt felteheted!
Hiánypótló oldal, egyszerre hasznos, humoros, tanulságos és elgondolkodtató...bungle | 2010.06.26. 10:18:32nortx küldte:
URL: http://megkerdezem.hu
Szöveg: "Egy oldal ahol gyakorlatilag bármit megkérdezhetsz! Még a legnagyobb hülyeséget is! :) Névtelen! Jó a társaság nézzetek be ti is!"

picike autó
Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.eNMi | 2008.06.12. 22:55:12a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gyakorlatilag is dolgozom :( ezért vagyok csak igen ritkán (nehezen megy a koránkelés :) ). de lessz ez még igy se! :)

A Lego hasznosítása.
bungle | 2009.05.26. 00:53:18cancer1 küldte:
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/05/lego-dispatch-work-in-berlin.html

Biztos hasznos a 220-at bevezetni mindenhova, de szerintem ez érintésvédelemből nem üti meg a kettest...
mcclaud | 2008.06.07. 22:26:04A lényeg az, hogy ha szabványosan (és ellenőrzötten) kettős szigeteléssel van ellátva a berendezés (jelen esetben ez az elosztó), akkor semmi szükség a földelésre. Viszont, ha a külső burkolata fémből van, akkor kell leföldelni, vagy pedig leválasztó transzformátort kell használni, ugyanis közvetlen érintéskor feszültséget adhat le a burkolaton, ami életveszélyes és nemritkán halálos.

IT szótár - ha valamit nem tudnál...
vada | 2008.06.03. 12:19:15Próbaképp beütöttem az "igazi tudás forrásába" az mt9 kifejezést, sajnos itt még nem tartanak :D
De amúgy biztos hasznos...

Talicska bicikli - hasznos kis jármű gyerekszállításra (legfőbb érdekessége hogy 1150 fontba kerül, pfff.)
redbaron813 | 2008.06.02. 23:39:25bakfiets - ez a neve. nagyon hasznos









