
Valaki kiírta a gondolataimat... ;)
„Ezt a kövér kurvát, és felveszi azt a szűk szart.”
„Már megint a majom gyerekük.”
„Na, megint egy közgazdász-politológus nácihuszár.”
:D
Nincs hullám? Nem gond! ;)
Dmckayals | 2016.01.07. 12:09:37A cím alapján azt hittem, hogy lejtős tó lesz! :P :D
Tommy Lee, a Mötley Crüe dobosa úgy gondolta jópofa dolog lesz a „dobszólóját” (valami gagyi tuc-tuc zenére) hullámvasúton előadni...Élien | 2016.01.05. 13:24:27https://www.youtube.com/watch?v=_5_8X0TlOcU
Ez is egy fos és irigylésre méltó... :D

Mai tippelős: szerinted hány részből áll a Rubik-kocka?
Egy 27 éves pszichológus megnyerte a német Legyen ön is milliomos! egymillió eurós főnyereményét, mert 20 perc gondolkodás után helyesen válaszolt a kérdésre. Kattintás előtt írjátok be a tippeteket kommentbe!bungle | 2015.12.09. 10:33:1614. kommentben írtam linket, amiben ott van, hogy néz ki belülről. Nem, a közepe nem "kövecske".

Ez csakis egy gonosz boszorkány műve lehet! ;)
közlegény | 2015.11.23. 13:03:27'gyere, gyere' megérti :)

Remélem kipihetnétek magatokat hétvégén és jöhet egy kis tudományos izébizé, amire most leltem:
Alcyon-Plejádok 21/1 Plejádi Fotonikus DNS Átkódolás„Tudományos módszerekkel igazolták, hogy egy óriási hologram belsejében vagyunk, egy energetikai, védelmi rendszerben, amelyet a Galaktikus Szövetség hozott létre, hogy megvédjenek bennünket annak a hosszú helyváltoztatásnak a során, amelyet a Göncölszekér naprendszere és a Szíriusz felé teszünk meg.”
A többi videójuk is szenzációs, pl. Eltitkolt marsi élet és utazások a Marsra. Obama a Marson. vagy Az RNS-DNS-ünk jobbá tétele a fény lényei által (na jó, bevallom egyiket se néztem meg, de a címük alapján korszakalkotó felfedezésekről eshet benne szó és nem szeretném, ha lemaradnátok róla!) ;Dcila | 2015.11.02. 22:27:58Horoszkópusz-hókuszpókusz

Göncz Árpádot gyalázza a békemenetes Bencsik András
közlegény | 2015.10.11. 19:48:37a gugli fordító nem barátod :DDD

Így még egészen biztosan nem látta a Holdraszállásokat
Az elmúlt két hétben a NASA már több, mint 11 ezer, az Apollo-küldetések űrhajósai által készített fotót töltött fel a direkt erre létrehozott Flickr-oldalra. A képek közül sok életlen, elmosódott, de rengeteg sorozatfelvétel is van, szóval gondoltam egyet, és GIF-et készítettem a legjobb fotókból.
„I’m going to pepper spray you in the face, that’s what I’m gonna do to you,”
A kis drága szőkeség megmondja Laci Macinak :)bungle | 2016.04.11. 18:04:40Meg kell tőle kérdezni, hogy "Bocsi, vannak-e bocsaid?"
Ha igen, akkor hevesen ismételgetni: "Én nem akar kufircolni veled! Én nem..."

Ennél tahóbb sofőrt ritkán látni a romániai utakon!
Cableguy | 2015.09.30. 08:08:54Ha megnézitek akkor a Dácia már "menekül" a belső sávban a VW elől. azaz van valami előzmény. lehet hogy csak a Vw tolt le mindenkit.










Emberek neonos vibrátorral a szájukban minden második bejegyzésben, kinek van meg?