
Mennyit spórolsz, ha kihúzod a töltőt?
Ismét a városi legendák nyomába eredünk: a hiedelem szerint a nem áramtalanított elektromos eszközök fogyasztása 20 százalékkal növeli a villanyszámlánkat. Utánajárunk - mérünk, számolunk!
McStupid
7sleeper | 2014.03.29. 23:22:08"Mi köze van a munkabírásomhoz, szakmai hozzáértésemhez, munkához való hozzáállásomhoz annak, hogy van egy tetoválásom?"
senki nem mondta, hogy van köze. 8-)
de attól még ha nem veszik fel, ezt is felhozhatják, felhozzák hátrányára/ellene.
pedig lehet, hogy valójában a szeme színe nem tetszett..
;-)

Egy francia világutazó srác aranyos születésnapi ajándéka testvére számára. :)
Vin Dizél | 2014.03.26. 12:21:17Jó videó! :) Respect!

Katy Perry - Dark Horse című száma 20 különböző stílusban előadva

Szalontánc ;)
I. C. Wiener | 2014.05.15. 12:03:45Apu fortyogó epéje vagyok...

Hogyan készíts mini számszeríjat egyszerű, hétköznapi eszközökből
suvomi | 2014.03.01. 01:36:02Sajnos butul a világ... :/
De amúgy erre a kombinációra én sem gondoltam volna :D

Kifordul alólunk az ország
Lerohadt, lealjasodott, cinikus, züllött állapotokat lát nagyon sok helyen. Geszti Péter ezért gyakran rácsodálkozik arra, milyen idegenül mozog abban az országban, ahol azelőtt otthon érezte magát. Ha a radikalizmust kérik számon rajta, azt mondja: ő nem az a fiú, aki fölszedi az utcaköveket, hanem aki lerakja. És aki mindig azt keresi, mitől lesz jobb a holnap, mint a tegnap.lilaflexninja | 2014.07.31. 06:53:13Egyszerűen csak ő a legjobb, és ezt az amúgy csak a saját haverjaikat előrenyomó politikusaink is belátták. Mert nincs nála jobb marketinges, nincs nála jobb szövegíró (Ja Sziámi is kapott 500ezret, mert nála sincs jobb - bár nála tényleg fennáll a sábesz sapi, bár ő meg erre csak az utóbbi időben jött rá), nincs Gesztinél kreatívabb ember. Se a haverok, se valami bt. se esetleg ismeretlen tehetséges fiatalok. Lehet, hogy egy idő után, Geszti lesz A Nemzet Szövegírója, mindenki mást meg lelőnek, aki két sort rímbe farag. Na velem lehet is kezdeni:
Nincs gond Peti, semmi harag,
csak Te vagy ki rímet farag.
Idióta rímeiddel
jó hírünket messze vidd el!

Nem is tudtam, hogy feloszlottak a brémai muzsikusok.
cila | 2014.02.16. 14:23:12Akhbar milyen jó legyen is a munkaerőt képező egyed, kell mellé-mögé-fölé legalább egy super(vau-vau)vájzer.
Hogyan álltak a szexhez nagyszüleink? Helyenként megdöbbentő, helyenként humoros dokumentumfilm egy mai napig sokak számára tabunak számító témáról.Ravennë | 2014.02.17. 03:50:08(...bár a videót szerintem a nap folyamán úgyis törlik youtube-ról :P)
Ettől féltem... az előzetesben sajnos szinte minden benne volt, sokkal többet vártam, hiányosnak éreztem az egészet. Az én mamám órákon keresztül képes mesélni a történeteit, elejétől a végéig érdekfeszítően... valahogy nem tudom elképzelni, hogy ezekből az idős nénikből-bácsikból nem jött ki több "csacsogás". Szerintem lennie kell ott még valaminek, ahonnét ez gyütt... ettől függetlenül nem bántam meg, hogy megnéztem, igazán aranyosak és megdöbbentően életerősek a szereplők. Az utolsó pár percen szakadtam, nem bírtam abbahagyni a vigyorgást... kár, hogy nem volt több ilyen része a filmnek.

A BBC csütörtökön számolt be arról, hogy a HSBC néhány ügyfelének a bank alkalmazottai megtagadták, hogy nagyobb összeget vegyenek fel a saját bankszámlájukról.
A pénzfelvételre azért nem kerülhetett sor, mert a számlatulajdonosok nem tudták hitelt érdemlően igazolni, hogy mire kell a pénz. Jellemzően 5000-10000 font közötti összegekről volt szó.
Eredeti cikkSilAsh | 2014.01.28. 22:39:08óóó...
Én közölném velük, hogy egy másik számlát szeretnék nyitni egy másik bankban...
Hál'Istennek nem fog egyhamar előfordulni, hogy túl sok pénzt tudnék felvenni a számlámról. :')










Ha kikapcsol PC és átmegy StandBy-ba fogyaszt 4-5 Wattot, de az elosztó áramtalanítja a hangfalakat, monitorokat, nyomtatókat, scannereket, ha kell routereket, modemeket, TV-nél pedig a házimozi rendszer-t, BR/DVD, htpc, házimozi stb.