" PANNÓNIA! VERGISS DEINE TODTEN NICHT, ALS KLAGER LEBEN SIE!" (Magyarország! Ne feledd Halottaidat, mint Vádlók élnek Ők!). Gróf Vécsey Károly aradi vértanú szavai megállják helyüket a magyar történelem modernkori eseményei kapcsán is; a mai napon 20 éve temették újra a Nagy Imre-per áldozatait.
Vagy mégis? Kis alkohol és exhibicionista mentalitás + egy bátor barát és az internet elég, hogy tied legyen az elsőbbség! :D A megagáz helyett lehetne itthon is ki mit (nem)tud névvel műsort csinálni. Találóbb, mint a mostani neve a műsornak. Egy biztos, erre lehet mondani hogy igazi talentum a srác és a haverja. :Dhumanhades | 2009.06.15. 13:39:46azert laccott azsuri pofajan, h "ezt lehet megsem kellene"

Mega Shark vs. Giant Octopus
Az előzetes alapján az év filmjének ígérkezik! ;)))Drawen | 2009.05.23. 19:05:39ne mááááá!!! ez komoly?! jézusom...

Megalakult a YouTube Szimfonikus Zenekar, a világ első online klasszikus nagyzenekara, amelybe beválogattak két magyar muzsikust, Bencze László nagybőgőst és Bátki Viktor brácsást is.
Első fellépésük a Carnegie Hall-ban április 15-én volt.izébigyó | 2009.04.20. 12:23:27Vicckirályon olvastam:
- Mi az összetétele a legújabb magyar szimfonikus zenekarnak?
- 1 Gordonka és 10.000.000 bőgő!

Képrejtvény! Na gyerekek, mondjátok meg, hogy szerintetek mi van a képen! Segítségül annyit megadnék, hogy ez nem egy mesterségesen előállított műanyag tengeri ubi. :)
Kattintás előtt tipp, mert utána úgyis megtudod!spytech | 2009.04.12. 17:49:01Műanyag műfasz! :D

Érzékcsalódás. :) (A hangsúly a csalódáson van.)
wtf | 2011.06.06. 11:07:38A fenti videót már úgyis törölték....
http://youtu.be/XRXFBP9X1sg" target="_blank">http://youtu.be/XRXFBP9X1sg

Szupernagyi Szuperpapi Nintendo Wii Megaparty a Tizenharmadikhavinyugdíj idősek napközijében!
Helyszín: Felsőegyházasszegcsődengelegpusztaalmásháza, Krisztus után 2326-ban. :DTádi | 2009.03.28. 09:26:04aztán majd így nyújtod ki a nyelved, ahogy az öregasszony, Adri meg hozza a jó finom kis ebédet XD. és elmondod, hogy a mi időnkben bezzeg nem így volt:D...

Connie Talbot, egy szép hanggal megáldott kislány. :)
biokaja | 2009.03.23. 14:30:54En meg mindig a szephangu kislanyt keresem mindket videon. Sajnos nem talalom, de lehet velem van a baj.
Jó napot kívánok, közúti ellenőrzés. Helyszíni bírsággal súlytom önt, mert nem használta a "Halkan előzz, a sofőr alszik!" táblát . :)noartis | 2009.03.17. 19:35:46szegény csávó Részegen felkelni nem jó buli ugy felkelni hogy nem tudod hol vagy az sem jó buli és ere még a rendörök és basztatják .Hát nem a szerencsnapja

2009 első mangás játéka!
Szintén sorsolásos alapon - ahogy eddig -, szintén 3 játékos nyerhet Tóme Kei: A bárány panasza című mangájából 1-1 példányt. A három kérdésre megadott három lehetséges válasz közül a (szerintetek) jókat kell kiválasztanotok, és itt, kommentként megírnotok. A szavazás utolsó időpontja 2009. február 16., hétfő éjfél. Eredményhirdetés legkésőbb 18-án, szerdán délig szintén itt. A győztesektől kérjük, hogy e-mailben a mangattack@lira.hu címre küldjék majd el postacímüket, hogy kiküldhessük nekik a nyereményt.
Kérdések:
1. Hány részes mangasorozat A bárány panasza? a, 3; b, 5; c, 7;
2. Hogy hívják a főszereplő fiútestvért? a, Csizuna; b, Kazuna; c, Jeigasi
3. Mi a központi témája a történetnek? a, vámpirizmus; b, szamuráj hagyományok; c, iskolai pajzánságok
Kellemes játékot és sok szerencsét!mangattack | 2009.02.18. 12:13:19A nyertesek tehát: hakuren, Elhaym és Kampec. Jövő héten fogjuk postázni a nyereményüket. Köszönjük, hogy játszottatok. (A közeljövőben újabb játékok és elnyerhető kötetek leszenek a Bizenghast 5. részéből és a Gravitation 2. részéből.)
Üdv.: Mangattack










egyszer bőven elég elásni vkit....