
One minute fly - egy percnyi élet és rengeteg teendő. :)
Lacpas | 2010.03.12. 15:06:05Oscart neki!!! :D
A "Legyél a Bálintom" elég b.zisan hangzana, ezért maradjunk a "Be my Valentine"-nál.
Boldog Valentint az érintetteknek. :) - T.superxaba | 2010.02.14. 13:43:39már épp le akartam szúrni a Valentin napot, hogy ebben az érzelemszegény, meg elanyagiasodott világban nem állja meg a helyét, de a videó megteszi ezt helyettem

A nő és a G-pont... amely létezésére a legújabb kutatások szerint nincs bizonyíték, valójában csak egy mítosz. Vagy szerintetek létezik?
Tooni | 2010.01.29. 21:52:26"Menekül onnan a csend, hol nincs ki meghallja."

Hogyan legyünk Barbie? (akiért állítólag minden férfi megbolondul)

Legyél Te a Hős, akit a világ ünnepel, ha csak rövid időre is.
smoke | 2010.01.30. 18:37:45Tudna még valaki ilyeneket küldeni a hol ilyeneket lehet csinálni?

Kedves Barátunk!
Ha már kopik a téli csizmád vagy újítani szeretnél, a brands.hu akcióját mindenképpen nézd meg! A Borgo cipőbolt termékeit (többek között Ambergray, Art és Devergo csizmákat, bokacsizmákat és sportosabb cipőket) most 30-80%-os kedvezménnyel vásárolhatod meg!
Légy jó a lábadhoz!
Kellemes vásárlást kívánunk!Mr.T. | 2010.01.12. 03:41:00Nem.

No hát kérem így kell legyűrni az izgalmat egy díjátadón! :D
login | 2010.04.09. 00:46:27hát ez a videó nagyon ciki volt

...hogy ne legyenek annyira unalmasak a gyakorlatok, a következőhöz vegyünk elő egy labdát...
Nusihusi | 2009.12.10. 23:07:12Szó szerint pofára esettXD

Forró cicafiúk rituális tánca Japánból. :D
Nusihusi | 2009.11.24. 02:31:16Flúgos japánok:P Szerintem több, mint a felük homokosXD
Közlekedési hírek:
- Figyelem! Az M7-esen autózók figyelmét szeretnénk felhívni, hogy legyenek óvatosak, mert egy őrült a forgalommal szemben autózik.
- Hogy-hogy egy? Mind!!!kbiker | 2009.11.24. 09:22:22de ő mire hondolt? vagy vissza akar menni egy felhajtóhoz? mind1 érthetetlen... tényleg megérdemerne egy kis fejsimogatást....









