
Alkoholpára: nem hizlal, berúghat tőle, de bele is halhat
Borzasztó veszélyes az alkoholnak az a fogyasztási formája, ami mostanában kezd elterjedni. Vagyis, hogy a vállalkozó szelleműek párásítva fogyasztják a piát, mert így például a rövidekben található rengeteg kalória nem jut a szervezetükbe, az alkohol viszont igen, tehát részegek lesznek, mégis megtarthatják az alakjukat. A probléma, hogy így az alkohol a májat megkerülve jut a szervezetbe, ezért például az alkoholmérgezés sokkal könnyebben alakul ki.cila | 2013.06.11. 17:06:49És az etiléter? Egy, két csöpp vattára s orrbaszívni. Az milyen?
Jó ebédhez szól a Nóta TV: Blind Myself - Veszélyes hulladék

A brazil „bika”
Az ejtőernyőzés veszélyes dolog, éppen ezért van sokszoros túlbiztosítás. Ilyenek például a tartalékernyő, vagy az a magasságérzékelős automatika, ami adott magasságon nyitja a mentőernyőt. Nézzük, mi történik, ha Józsi elfelejti ezt kikapcsolni, miközben a repülőgép ereszkedik!AVIREX | 2013.05.11. 20:38:03Vagy na jóóóól van, de ez volt az utolsó dobásod! ( Mehetsz krumplit pucolni :D )

A koreai Hang Mioku korábban modellként dolgozott, és mindent megtett azért, hogy az arca üde maradjon: saját magát injekciózta, hogy megőrizze bőre simaságát, méghozzá étolajjal, a feketepiacról beszerzett szilikonnal és más veszélyes anyagokkal.
cila | 2013.05.10. 08:03:00A szimatod nem csal. Ha lenne olyan ország, hogy Irónia, bevándorolnék oda.

Utoljára látható
bungle | 2013.05.18. 09:56:33http://index.hu/tudomany/2013/05/17/masnapos_vietnamiak_miatt_pusztul_ki_az_orrszarvu/

Kábelbarát
Veszélyes az út hazafelé...Purple | 2013.04.03. 05:48:31:'DDD

Veszélyes fenevadak téptek szét egy ártatlan macskát! Majdnem. ;)
Nusihusi | 2013.01.23. 22:32:50Ezek tényleg veszélyesek, vigyázni kell velük:)
Megvan a tökéletesen folyadékálló felület - az olajakat, savakat, és egyéb, például biológiai veszélyt jelentő folyadékot is lepergeti magáról.Szancso | 2013.01.20. 13:59:01:DD

Nem szívbajos (1:30-tól jön a lényeg)
Randal Graves | 2012.12.28. 13:33:11és azt oda le teszi? Mégis csak ülj le :D
A dudát baszkodja, van is rá szükség.
Jó kis gép ez. Tetszik a hangja is. Hiányzik a fazék. Majd ha felébred a téli álmából, akkor én is csapatok. (de nem így) :)
Arra nem is gondoltatok, hogy innen jött a srác? http://www.youtube.com/watch?v=4phFYiMGCIY
ő meg csak néz, hogy mindenki noob, és nem használják ki az úttestet. :D









