
Sebastian Alvarez, a chilei repülő mókus ;)
vnyoc | 2015.04.14. 18:00:29Ezt egy sas is megirigyelné
Végre egy értelmesebb bulvárcikk a témában
norbertvincze | 2015.03.31. 08:58:28A fekete doboz meg tud semmisülni?

A sültgalamb hiába repülne arra...
lackópetykó1 | 2015.03.26. 10:52:42Némelyiknek bejön. :)
https://www.youtube.com/watch?v=fzFRGRrcWis

Dal készült a harkály hátán repülő menyétről!
Pubycsavo | 2015.03.11. 13:51:37kár, hogy nem is harkály, hanem zöld küllő :D apró tévedés :D

Légibetegség? Rögtönzött harcibemutató? Írjátok meg szerintetek mit csinál a kedves utas...
sergi | 2015.02.17. 12:20:28Az európai peremvidék egyik lakója,ezek ennyire nem birják piát.Nem véletlen,hogy náluk teljesit túl a feminizmus,ugyanis sok férfi nem él ezeken az elmaradott területeken.Többet kéne gyakorolnia az ivást,de lehet hogy ezen a fiún már ez sem segit.

Ez közel volt!
vadonka | 2015.02.10. 07:28:57ez kérem a műsor része volt. csak gondoskodni kell róla, hogy a túrista ne mondjon mást :)

"Elnézést, kényszerleszállás..." ;)
sergi | 2015.02.06. 14:52:04lepkember

Döbbenetes! Lezuhanó repülő
Magyar cikk: Lezuhant egy tajvani utasszállítójustil | 2015.02.08. 05:12:29Ha ez igaz, akkor kurvanagyot hibázott, de meg is fizetett érte az életével. Kemény.

Ejtőernyőt minden repülőre!
bungle | 2015.01.28. 10:22:11Vagy legalább az egész repülőt olyan anyagból építenék, mint a fekete dobozt és akkor nem törne szét. ;)))
Sky Sharks - 2017-ben jönnek a második világháború idején az antarktiszi jégpáncél alatt összefércelt, repülő cápákon lovagló zombi nácik! :Dzed911 | 2015.01.26. 21:55:30A II. világháborúban F15 ös vadászgép? Mekkora kamu már... A repülő cápa még hihető is :DDD









