
Na, mit nem szabad csinálni az autópályán ha gyorsan hajtasz?
Hát behúzni a kéziféket!twitteringbeard | 2017.07.20. 16:04:44A csajt sajnálod? Bakker a hp simán kinyírhatott volna egy csomó embert. Ennyira idióta még egy ilyen fasz mellé egyébként önként beülő (tehát alacsonról indulunk) csaj sem lehet.
Akarod tudni, mit látnál, mikor egy aligátor letépi a fejed?
Mert ha igen, akkor ezt a videót neked készítették.VanZant | 2017.07.04. 16:42:00Igen. De más sem járt jobban:
http://velvet.hu/sztori/travis090219/
A székelyeknek igazuk van: „...a medve nem játék.”

Kíváncsi vagyok, hogy a japán reklámcégek mit szívnak :)

Mit csinál az angol, ha elcsapja egy busz?
Hát bemegy a kocsmába meginni egy pint sört! Mi mást?!sztewe | 2017.06.28. 23:07:091. Vagy felhívni onnan a mentőket vagy segítségér menni be
2. Csak enyhíteni kéne a fájdalmat mert bakker lehet bordatörést szenvedett de még szerencse hogy fel tudott állni.
Azért ahhoz képest mákja van hogy nem ment át rajta :O

Ti mit gondoltok a magyar NB I-es focisták milliós fizetéseiről?

Napi büntinket Trump, Kim Dzsongun és Putyin adja
Egyébként aki megfejtette, hogy mit reklámoznak, az nekünk is elárulhatná.hawkeye | 2017.06.02. 10:16:38Nem is tudtam, hogy pl. az Egyesült Államokban diktatúra van.... :)

Te mit gyűjtenél 100 másodperc alatt?
VanZant | 2017.05.31. 10:40:04Nem is tudom... talán bélyeget ;)

A fuvar a sarokig szólt, szóval nincs mit tenni, ki kell szállni

Tudod mit kell vinned ha a SOTE I. számú női klinikájára készülsz műtétre befeküdni?
Segítünk! Katt után a lista, amit a betegeknek osztogatnak a kórházban.Loander | 2017.05.03. 15:19:40Ez csak annak meglepő, aki nem járt magyar egészségügyi intézményben.
Több helyen ezt a listát az intézmény dolgozói adják a betegnek.
De a borítékot hiányolom a listáról :)

Takard el a füled kisfiam! Ennek a tenisz meccsnek a hangjai nem neked valóak!
Frances Tiafoe megjegyzése a kőkeményen dugó párocska hangjaira szerintem némi irigységet tükröznek.Parafadugó | 2017.04.20. 22:13:590:18-nál nem ártana KMSpico-val érvényesíteni az office-t :D









