
Mit tegyünk, ha utolér a szükség, a wc-ben nincs papír és nincs nálunk más csak egy buszjegy? :)
Gabi69 | 2009.10.05. 22:09:22Nekem ezt a tánctanárom mondta el h hogy kell csinálni. Csak ő azt mondta h bármilyen kartonpapír megfelel a célra. Én szakadtam a röhögéstől mikor ezt így elmondta...:D:D
Ki hogyan merre meddig mivel, avagy hasznos tanácsok kezdő és haladó horgászoknak egyaránt.
Schabee | 2009.10.01. 22:39:39veszek tőle pár leckét és a vizsgáimmal többet nem lesz baj

Egy egyáltalán nem haszontalan, tehát hasznos robot Japánból. :)
Valerius | 2009.08.31. 10:22:46Jó, hát Bell sem rögtön a mobilt hajította oda a népnek. Nyilván ehhez is kell idő, amíg tökélyre lehet fejleszteni, sikerül megoldani az olcsó előállítást és tömeggyártásba lehet kezdeni, stb.

Mert ilyen nem volt, pedig nagyon hasznos darab...

Szendi Gábor: Mérgező italunk a tej.
Hasznos kis szösszenet a sokak által istenített tej élettani hatásairól.bungle | 2013.11.27. 09:01:01http://index.hu/gazdasag/2013/11/27/miert_nem_a_zsirszegeny_tej_az_olcsobb/

Szép mintás póló, igaz? Villám design! :D Valamint az is kiderül a cikkből, milyen hasznos lehet egy iPod. ;)
Nusihusi | 2009.06.22. 03:08:37PostszövegXD Tuti nem megy legközelebb fa közelébe:)

RunPee
Egy roppant hasznos kezdeményezés!
Segítségével megtekintheted, hogy egy film alatt mikor érdemes kiszaladnod pisilni, újabb üveg sörért, stb., és hogy mennyi időd van rá.
Az adatbázisa sajnos még meglehetősen pici, de idővel reméljük nagyobb lesz.-== Lacc ==- | 2009.05.26. 18:36:25ssssss :)....azt majd a 25. században fedezik fel :D
Mai önvédelmi posztunkban bemutatjuk az alsó-madárfogás technikát. A feladat nem túl bonyolult, talán a "kikapok egy tányért az alsó szekrényből" mozdulatra hasonlít, azzal a különbséggel, hogy itt nem egy lapos tárgyat ragadunk meg, hanem közvetlen a "csomagot" vesszük kezelésbe. Talán elméleti síkon ennyit, mert a gyakorlati szemléltetés sokkal hasznosabb. :)varazs | 2009.05.19. 14:23:00Jè..
Ezen a biztonságtechnikai bemutatón prezentáljuk, mennyire hasznos termékei cégünknek az ütközésálló szalagkorlát és a betonfal. Csak nyugalom és foglalják el a helyüket...sahinel | 2009.05.13. 14:00:22miért kéne cenzúrázni? Ha hülyeséget csinál valaki akkor meghalhat, megsérülhet, stb. A cenzúrázatlan véres videók a normális embereket elrettenti hogy száguldozzanak, vagy más hülyeséget csináljanak. Egyébként liveleak igen gyenge oldal. http://nothingtoxic.com/ itt és jobboldal alul látható site-okon akkor ne is nézz szét ha szerinted liveleak durva:D

Egy újabb rendkívül hasznos termék, melynek reklámját valószinűleg a vasárnapi ebéd idején sugározná a körültekintő magyar média! =)









