
Stacy Hedger trombitán játssza a Star Wars zenéjét. Az igazat megvallva nem olyan jól...

Azt hittétek ma már megússzátok büntetés nélkül? ;)
Török Star Wars már volt. A török Star Trek még durvább! :Dbungle | 2008.09.23. 11:49:22Előbbi link már nem működik, de itt van még Török Rambo:
http://www.youtube.com/watch?v=ljlBU6baLiQ

Chewbacca él és virul - csak nem úgy, ahogy megszoktuk. :)

Egy kis Darth Vader Blues :D (szájharmonikán)
Schabee | 2008.02.02. 23:14:43qrva nagy

Török Star Wars - kellemes mai büntetést! :D
sanyi123456 | 2007.10.03. 17:15:01Na neeeeeeeeeeeeeee

Fúj West Side, éljen a Dark Side! :)
Egy kis Star Wars Gangsta Rap... :DUjvy | 2007.09.13. 20:46:31Iszonyat jó..:D

Az ifjú Skywalker Lajos kalandjai
bungle | 2007.12.26. 18:13:53Taz25 küldte:
Skywalker Lajos VS South Park
http://www.youtube.com/watch?v=nZXpWMgYB3U

Star Wars Origami
Balpar | 2007.12.23. 11:03:27Joda nagyon komoly, de a gépek nekem nem jönnek be

Star Wars fanoknak kötelező! :)
kupak | 2007.05.07. 21:12:01lol

Star Wars vs. Monty Python.. nagyon kéééész... :D
tecchnoo | 2007.04.30. 11:34:34kuka veder










Cantina Band from Star Wars on harp
http://www.youtube.com/watch?v=CtYCOAFPPVc