
Újra egy kis séta a hegyekben (ha esetleg 2 éve kimaradt, ill. ez most HD-ben élvezhető)
El Caminito del Rey (magyarul ezt találtam wiki-n)
Egy lépésre a haláltól: "nem csak veszélyes, hanem kimondottan TILOS is az El Caminito del Rey-t bejárni, akár 6000 euro is lehet a büntetés".bungle | 2015.03.26. 12:36:22www.youtube.com/watch?v=k3xVf_0f49Q
Tömegköz(lekedés)éppont.
Laretta | 2010.10.09. 20:18:55És így szpen felöltöztették volna őket? :D :D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a tobzoskák. A faj mérsékelten veszélyeztetett, sajnos Délkelet-Ázsiában már majdnem kihalásig levadászták. Kínában közkedvelt étel a tobzoskahús, és az állat testrészeinek felhasználása is elterjedt a hagyományos kínai gyógyászatban. Csak tavaly márciusban és áprilisban 38 tonna fagyasztott tobzoskát foglaltak le. A környezetvédők most attól félnek, hogy az afrikai tobzoskák lesznek a következők az étlapon, ha ázsiai rokonaik már eltűntek.
Pompedli | 2010.06.09. 13:54:18de édibogyó :D

1945 szeptembere - a világháború végével Sztálin felismerve a kapitalista rezsim terjeszkedésének veszélyét kiadja tudósainak az utasítást: hozzanak létre egy harcost, amelyik fáradhatalan, nem eszik, nem alszik és komoly sérülések után is regenerálódik.
1946 - miután egy titkos bázison fémre cseréltek minden csontot az önkéntes testében, a katona elszabadul... Emlékeit elvesztve hosszasan vándorol a vadonban, míg nem 2010 márciusában aktiválódik a "hódítsd meg a világot" programja, és... jelentkezik az X-faktorba.Nas | 2010.05.19. 18:43:48Nagyon beteg. :D

Retró-híd - oldschool tölgyfa design, antikolás, miegymás...
Nusihusi | 2010.01.07. 20:31:36Jó hosszú híd, én tuti félnék végigmenni rajta:S:)

A mérleghintázás veszélye! :)
Nusihusi | 2009.11.22. 04:03:36Azt hittem, hogy tökön vág valakit:D

A kandi kamerázás veszélyes üzem. :)
superxaba | 2009.10.15. 20:48:41csikospólóst rendőrnek felvenni tessék!

Vigyázz, veszélyes kacsa! :)
Nusihusi | 2009.10.11. 01:38:37XD Erről valahogy Tom és Jerry jutott eszembeXD

A házilag végrehajtott űrhajós kiképzés veszélye. :)
Re-Peet | 2009.09.03. 22:16:10Katapult fázis :)

Az alkohol veszélyei. :)
Sünilány | 2009.08.26. 05:14:02:)









