
Halálcsillag :P
Szancso | 2013.12.15. 13:16:49Többek közt ezért is jó, ha nem késnek a vonatok. :)
Röntgenfilm ;)
robi0000016 | 2013.10.31. 17:43:09az eleje kissé vontatott mandjem elaludtam rajta aztán később sem porogtek fel az események.. az indítékot sem tudtuk meg.. biztos folytatásosra csinálják már alíg várom a röntgenfim 2-őt avagy az emberpók a sarokban.

„Vadakat terelő” román forgalomirányító. ;)
bungle | 2013.10.28. 09:41:07"In all fairness though, he did use his horn" :D

Vadmacska a Boston Dynamics-tól. :)
bungle | 2015.09.23. 12:27:05Pand8 küldte:
URL: http://www.pid.hu/a-tengereszgyalogosok-mar-robotkiserokkel-gyakorlatoznak/
Szöveg: "Az amerikai hadsereg robotokkal gyakorlatozik"

Újabb cirmos a családban. :)
7sleeper | 2013.10.02. 21:59:35"tigris, tigris jajj de szép, fogd meg szépen bal fülét - csak vigyázz ne tépjen szét"

Cica vs Gyík ;)
Gazdi biztos nem fog örülni, mikor meglátja kis kedvence zsákmányát a lábtörlőjén. ;D
Napok óta részeg a lottómilliárdos (cikk a felesemigaz magazinból)
Ismerősei szerint napok óta csak vedel örömében az a kelet-magyarországi férfi, aki állítólag megnyerte az ötös lottó álomnyereményét. Állítólagos ismerősei szerint alkoholos mámorában nem is bírta magában tartani a titkot, így amikor megkérdezték tőle, honnan ez a nagy jókedv, kibökte: megütötte a főnyereményt, amit a 10 éve állandó számaival ért el.
- Az, hogy ő nyert, tény, nem is volt nehéz kiszedni belőle, hogy miért ünnepel már két napja - árulta el lapunknak az irigyelt lottónyertes állítólagos jó barátja
Ja, és állítólag már vadászik rá az alvilág.Szancso | 2013.09.29. 16:44:51http://fn.hir24.hu/poszt-itt-haztaji/2013/09/28/lottootos-humbakfalvan/#a3
:)

Rob és Ron a vadnyugaton
Findzs | 2013.10.09. 12:48:04jó :)

Loom
Őrületesen jó hangulatú animációs film egy pók sikeres vadászatáról.
Egérlesen :D
Nusihusi | 2013.09.05. 15:26:27Újabb bájos kacaj:D









