
A férfiaknak állandóan csak a lyuk jár az eszükben ;)
bungle | 2015.07.03. 20:44:35Hold my beer... ;)
Váratlan vendég ;)
bizkit_ | 2015.06.24. 19:07:04repulos alma volt a macseknak :)
jo h nem dontott ugy ki kiszaljon idonek elotte.

Már a harmadik ember zuhant le az égből Angliában
termi-nator | 2015.06.21. 16:35:18Nem lehet, hogy ugyan az, csak gyakorolja az ejtőernyő nélküli ugrást?
Azt hallottam, hogy a világon minden 5 percben eltaposnak egy embert. Szegény. A rokona lehet.

„Szállj velem, még nem repültem senkivel.
Szállj velem, elviszlek, merre mész...”norbertvincze | 2015.06.27. 19:19:37sokan azt hiszik, 100-200 ezer dolláros luxus sport kocsi árában benne van a sérthetetlen opció is
http://rt.com/news/270133-porsche-moscow-center-crash/

Megvan a szupertraffipax első áldozata
A nyugdíjas suzukis csak haza akart menni, és ez 90 ezrébe került. Ilyen az, amikor a többmilliós rendőrségi csodafegyvert megtéveszti a kezelője. Egy apró mozdulat, és repül a bírság.bungle | 2015.12.19. 14:12:01Ahh, tényleg.
Nem baj, ott a hvg cikk is...

„Csináld még! Jobb mint a vidámpark!” :)

Flike - magyar fejlesztésű elektromos drónbicikli
zed911 | 2015.06.11. 09:12:10Jaja szép kis szeletekre vágott pilótákról képeket miegymást.... :D

Fő a biztonság! :)
AVIREX | 2015.05.21. 13:29:04Ahh, pedig a mobildarálós résznél offoltam a vidit :)

Az esőcsináló

Put your hands up in th... ööö... Indie air ;)
Szancso | 2015.05.14. 18:47:30Miért? Végül is sikeresen landoltak. :)









