Elvtársak, az imperialista kapitalista nyugati világrendszer a halálán van! Itt az idő, hogy megmutassuk ezeknek a züllött erkölcsű, feketekávén és irodaszékben elsatnyult kövér s*ggűeknek, ki tud jobb népbutítónépbuzdító sajtót előállítani! Irányadónak itt is egy cikk erről az oldalról.
Vadászó gyilkos bálnák testközelből
SilAsh | 2014.03.25. 13:57:33Azért szerintem máshogy "üt be" az élmény élőben, tőled pár méterre, mint otthon, a fotelből nézve. Nyugodt, higgadt ember vagyok, de szerintem én is vonyítanék mint egy idegbajos kutya és bazdmegoznék bőszen.
Jobban megéri élvezni az utazásért kiperkált pénzt, mintha unott pofával üldögélnék, ölbe tett kézzel és azt mondanám: "meh..."

F1 autó vs F/A-18 Hornet
Cole | 2014.03.23. 10:00:00Most akkor a Red Bull mégsem ad szárnyakat?

Vadnyugati fitness edzés

Puskával már nem olyan izgi a vadászat. ;)
HoPpY | 2014.02.12. 15:23:27Na kösz... Én meg kerestem hol az a rohadt nyílvessző..:D

Ilyen a kilátás egy vadászgép szemszögéből
norbertvincze | 2014.08.24. 13:54:15második felvonás:
http://wordlesstech.com/2014/08/22/greenland-f-16-low-level-test/

350 ezer dollárt (77 millió forint) fizetett, hogy megölhessen egy orrszarvút
Az amerikai vadász arra nem számított, hogy ezért valakik meg akarják majd ölni.Nas | 2014.01.19. 21:39:27(Mielőtt a kutyás téma újraindul: A vadászoknak tényleg feladata a kóbor kutyák kilövése, mert elég súlyos károkat tudnak okozni - pl. konkrétan széttépik az őzgidákat, veszettséget terjesztenek, stb. Viszont gyakran hallani olyat, hogy olyan pl. gombászó kutyát lőnek ki a gazdája mellől (!), aminek még csengő is van a nyakában, tehát egyértelmű, hogy nem kóbor állatról van szó. Viszont igaz, hogy a kóbor kutya kérdésben elsősorban a felelőtlen tulajdonosokat kéne jól seggbe rúgni.)

Hé te kocsis... nem igazán kedveljük a te fajtádat errefelé!
Angol cikk az esetről.
Így működnek a nemzeti spangliboltok
21 év fölött bárki termeszthet vadkendert vagy vehet füvet Coloradóban. Az állam a fűadóból iskolát épít és reméli, hogy egy rakás pénzt spórolhat azzal, hogy felhagy a fogyasztók vegzálásával. Most Coloradón az USA és a világ szeme: ha itt beválik a recept, később több más államban is elkezdődhet a liberalizációs folyamat.
Szerintetek itthon milyen előnye ill. hátránya lenne, ha legalizálnák a marihuánát?norbertvincze | 2014.06.12. 01:25:36jól megy a biznisz:
http://higherperspective.com/2014/06/colorado-sells-19-million-weed-march-1-9-million-goes-schools-crime-10.html?utm_source=HP

Hó-fehérke és a vadász
gumi | 2013.12.19. 06:50:11Vizidisznó kapott egy ippont. Nem semmi cico.










https://www.youtube.com/watch?v=rQ-9RaCV_zk