
Főnökirtó szerkezet ;)
lackópetykó1 | 2014.07.21. 20:54:01ma este barkácsszakkör... holnap meg megyek fizuemelést kérni.:D
Olvasni jó!
Sajnos a mai fiatalok egyre kevesebbet olvasnak Európa szerte, így Magyarországon is. A felnőttéválás során pedig igencsak fontos lenne, hiszen számtalan pozitív előnye van. A mentális fejlődés elengedhetetlen kelléke az irodalom, legyen az külföldi vagy magyar. A cikkben 10+1 okot tüntetnek fel azért, hogy kedvet kapj az olvasáshoz!
...és Ti mit olvastatok utoljára? :)
lilaflexninja | 2014.07.25. 08:28:49Mondjuk nekem Picasso egyes dolgai tetszenek, és értékelem a tudását, mert fiatalkori képein látszik a profizmus, valóban vannak olyan képei, amik csak azért lettek drágák, mert Picasso. De az elmúlt száz évben nem az a művészet, hogy valaki szépen fest, mármint a festményeknél, hanem attól művészet, hogy el tudja adni. Vagy felkapják halála után. Bár a régi képeket sem gondolom mind, művészi alkotásnak, pusztán azért, mert csodálatosan le tudta festeni a festő, azt amit akart. Inkább ipari munka, mivel fénykép nem volt. És akkor a középkori förtelmekről ne is beszéljünk. Leginkább talán az a művészi, amit én magam annak tartom, ami ad valami érzést, élményt.
Na de így vagyok én, pl. Pollockkal. Egy fillért nem adnék érte, vagy ha véletlenül tetszene is, akkor is max. 5 ezret, hogy fedezze a festék árát. De a képei ára, azért jól jönne.
Miért nem foglalkozik a sajtó a palesztin áldozatokkal? Az egyik oldalon az elnyomó, a másik oldalon pedig a szabadtéri börtönben élő palesztin nép küzd. Az elnyomók oldalán senki sem halt meg, miközben a palesztin oldalon egyre nő a halottak száma.FatSnakeFoot | 2014.08.25. 18:32:16https://www.youtube.com/watch?v=gAHFJjWnsOI#t=52
Sok palesztin Gaza saját "szeptember 11-ének" nevezi, ami tegnap történt és ami július 7 óta a világ legnagyobb koncentrációs táborába bezárt nép ellen zajlik....
Szombaton izraeli rakéták a gázai Tal al-Hawa negyedben a Zafir 4-nek nevezett 12 emeletes toronyházat tették a földdel egyenlővé!

JIBO - robotbarát az egész család számára ;)

Márpedig én akkor sem akarok gyereket
A házasságban élő gyermektelen nő különcnek, abnormálisnak számít, akivel biztosan gond van. De mi van akkor, ha valaki tényleg jól érzi magát gyerek nélkül és nem is vágyik rá? Az érintett elmondja.Istenszabású | 2014.07.15. 13:22:25Te vagy az, Eszter?

Figyelem! Kiszivárgott a világ összes PIN-kódja. Négy számjegy választ el bárkit attól, hogy ellopja az összes pénzed!
Gurzy | 2014.07.13. 22:40:39Hihihi! Köszönöm a bizalmat, de ígérem, hogy azokat a következő hanta pin kódos posztnál kommentelem! ;)

Mobilparkoló cégek számháborúja
A régi szerint ma, kedden is lehet a régi 810-es hívószámmal parkolni. Az új, Nemzeti Mobilfizetési társaság vezetője szerint ez hazugság.
Einstand: Júliustól az állam nyeli le a mobilos parkolási díjak negyedét
A nők sokkal inkább bántalmazzák a partnerüket, mint a férfiak
Volt nemrég egy poszt erről a témáról, amiben a férfiak családon belüli bántalmazását vetette fel egy szervezet egy jól sikerült videóval és a legtöbben kinevették őket, hogy az ilyen eset csak elenyésző számban fordul elő és amúgy nem is érdemes vele foglalkozni.
Most viszont úgy tűnik mégis bizonyítást nyert, hogy a nők sokkal inkább bántalmazzák a partnerüket mint a férfiak!
Régebben is történtek azért erre történő utalások, de a feminista szervezetek többsége és ezzel együtt sokszor a hivatalos szervek továbbra is a szőnyeg alá söprik ezt a jelenséget, pedig nem egyszeri emberek jelentették ki ezeket a tényeket és még sokszor nem is férfiak:
Tamási Erzsébet a Családon Belüli Erőszakról
A férfiakat is verik?
„A nők most verik le a férfiakon az évszázadok elnyomását”
Az elmúlt száz év túl jól sikerült
Egy férfi nem nyávoghatNas | 2015.08.07. 23:07:59Nem sok sikerrel. Álnickkel is ugyanolyan gyökér. :)

Irak visszafoglalása és térdre kényszerítése - egy borzalmas polgárháború új fejezete
Elképesztő mészárlásokkal sokkolják a világot az iraki ISIS dzsihádisták.
Figyelem! Felkavaró tartalom!
Borzalmas a helyzet Irakban! Az ISIS nyilvánosságra hozta saját felvételeit, mit művelnek azóta, hogy lerohanták Irakot.
„Ettől a naptól fogva senki nem áll a mujjheddinek és az iraki nép közé” - írják... Aki eddig igen vagy ezután ott áll, az a halál fia! 1700 iraki katona kivégzéséről tettek közzé megdöbbentő fotókat a napok alatt Irakot sokkhatás-szerűen térdre kényszerítő terrorcsoport, az ISIS fanatikus dzsihádistái.
A nemzeti bank kirablásával 450 millió $ értékű aranyhoz és készpénzhez hozzájutva jelenleg a leggazdagabb terrorcsoportok között tartják számon őket.
Itt egy 1 órás videó! (Csak erős idegzetűeknek!)norbertvincze | 2015.12.23. 11:00:20már nem csak rádiójuk, de már rendőrsége is van az "iszlám államnak"
https://www.facebook.com/RTvids/videos/1123639364312982/

Ecto Harvest - klasszikus egérgyilkos zuhatag játék, szép grafikával
10000 felett már egész jónak számítotok (nekem még nem sikerült elérnem, bár még egészben van az egerem). :)Szancso | 2014.06.26. 19:06:44Nem állatkínzás, hogy az egered játszik helyetted? :)









