
Anyapóknak nehéz szülése volt... ;)
robi0000016 | 2012.01.19. 19:32:45Csak nehogy meglássák a kínaiak mert megtalálják a módját hogy ők is így osztódjanak.
Ma találtam ezt a gyöngyszemet, ami a kiútkeresést boncolgatja jelenlegi nem túl rózsás helyzetünkből. A megoldás nem más mint, hogy mi legyünk az 51. csillag egy bizonyos zászlón! :)Revanor | 2012.01.06. 23:50:24Fuh, gondolkodni kell meg olvasni, inkább azt mondom a zsidók hibája.

Miki bácsi nem szereti a kéretlen látogatókat, el is húzza a nótájukat. Úgyhogy legyetek jók idén is! ;)
bizkit_ | 2012.01.03. 23:00:09allati!! LOL
Ha nem vettétek volna észre, már péntek délután van... Most már ti is visszavehettek a lendületből! ;)
(Inkább küldjetek postot, ha azt akarjátok, hogy hétvégén is legyen új tartalom...)serci | 2011.11.19. 17:45:58hát ő a sofőr volt! Vagy a főnök! Nálunk lehetséges minden! Még jó h csak egy volt....

Kerényi megmutatta: (majdnem) 15 kép, (kicsivel több, mint) 20 millió forintért, hogy szép legyen az új alkotmány Alaptörvény díszkiadása (galéria is van).
A postkép egyébként Korényi János: Lovasroham c. alkotása.Isa | 2011.11.11. 15:28:33Nagyon tetszik és egyetértek azzal amit és ahogyan leírtál.

Dávid és Góliát.
Azért nézzetek be az ágy alá, nehogy legyen ott egy ilyen bogár. ;)syl | 2011.10.05. 17:33:30gondoltam h ez lessz a link XD

Legyen Ön is katolikus!
Purple | 2013.04.14. 18:08:03Amúgy hogy elbagatellizálták a számlálók a jediséget, pedig ugyanakkora a valóságalapja mint a többi vallásnak és ugyanúgy megvan hozzá mindenki joga hogy hülyeségeket írjon be és azt fogadják el. :D

Anyuci most megmutatja, hogy mitől döglik a légy... ;)
CRaPtRaSH | 2011.09.15. 18:55:32bulifúró... :(

Ha ezek legyek, nem szívesen lennék rakás szar az út szélén.
brier | 2011.08.26. 10:58:31köszi,de még sem kellett volna XD most nem alszom egy hétig XD
de attol függetlenül messziröl megnézném élesbe mert szép látvány ... közelröl már tuti nem :)))

Lájkcsere oldalakkal nyerik a Facebook-játékokat.
+kapcsolódó cikk: Legyen Ön is Facebook-milliomos!Tooni | 2011.09.18. 21:17:08Harry Potter Facebookja ;)
http://noob.hu/2011/09/18/Harry_Potters_FaceBook.jpg









