
„Alsó-madárfogás” ;)

A vadász...izé... szelfidény „nyertese” ;)
Botos Vendel | 2014.07.23. 09:04:38nehéz lessz elmagyarázni a bünözöknek akik kérnek töle védelmipézt hogy vic volt!!!!!!4444

Zoo Jeans - vadállatok által „tervezett” öltözék ;)
Szancso | 2014.07.05. 14:07:17Persze :)
http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs/a6/d6/lion,animal,fashion,girl,photo,photograph-a6d67d38dd9ac3a68766ed57707d1762_h.jpg
„Gaál László. Az ő cége csinálja, terjeszti a beszervezős mágikus flavon lekvárt, méghozzá méregdrágán. Akik eddig vették a flavon termékeket, kérem értékeljék át, mire is költi László a pénzét, és ennek tudatában döntse el mindenki, hogy gazdagítja-e tovább ezt az embert, vagy inkább keres más jövő- és egészségtudatos terméket.”Tooni | 2014.06.27. 13:03:06Szia, sajnos úgy tűnik azt a videót leszedték, keress rá guglin "master shoot to kill" ez a zene volt bekeverve a vadászat összevágott jelenetei alá.

Így kell „biciklivel” emura vadászni. ;)
Nas | 2014.05.26. 20:55:32Jönnek megnézni, hogy ki ez a hülye... :D

Hiba csúszott a rendszerbe: Darth Lily a sötét oldal kedves fekete báránya. :)
Szancso | 2014.05.20. 20:00:19A páncél mögött érző szív lakozik. :)

Bon Jovi, a nem túl barátságos cica :)

Vadrum - The Typewriter
grmindenyssa | 2014.05.08. 08:02:18Andersonnak más remek darabjai is vannak, személyes kedvencem a Bugler's Holiday, de érdemes rákeresni a többire is.

A LEGO sötét oldala ;)

Ukrajnában igen közelről permetezik az embereket. ;)
blackmumus | 2014.04.19. 01:26:49Mennek riogatni az amerikai katonákat :)










Amúgy, hangot nem hallottam, de persze gondolom, hogy nem ez a fő préda, vagy ha igen, akkor is, jobban jár, ha egy nap elfog mondjuk 10-20 kismadarat vagy rágcsálót, mintha egy nagy állat után futna sok száz métert. És valószínű a madárcsapatban sem keletkezik így nagy hiány.