
Stresszes vagy? Ki sem látsz a munkádból? Állandó teher nehezedik a válladra?
Add meg maganak az örömöt és szakíts egy félórát önfeledt mészárlásra! :DDarthSith | 2009.03.19. 08:54:54ÉS még rám mondják anyámék hogy gyerekes -.-
Az ember (igazi) tragédiája. Gondolkozz! Ha használod az agyad, már győztél! (Kicsit hosszú film, de ha elkezded, nehéz abbahagyni.) Megdöbbentő összefüggések, amelyről egy kereskedelmi televízió sem beszél szívesen, mi "átlagemberek" meg HA tudunk is róluk, sokszor nem is foglalkozunk velük.Zorro | 2009.03.05. 19:35:29Jja, értem én. Findzs írására pedig azt tudom mondani, hogy pl. az emirátusok is, de több más közel-keleti ország a turizmust próbálja fellendíteni, hogy mire elfogy az olaj, addigra egy másik iparágból éljenek meg. A többi ország hogy gondolkodik e téren azt nem tudom. Mindenestere a fejlődő országokat nem fogja földhöz vágni, ahogy ez el is hangzik.
Két Rubik kocka bajnok tesztelte Rubik Ernő új játékát, a Rubik's 360-at. Egyikük azt mondta, hogy a megoldás nem a matematikáról szól, hanem inkább a fizikáról - súlyról és egyensúlyról. A lényeg, hogy a színes golyókat a megfelelő helyekre kell begurítani. Persze a nehézség ott van, hogy közben vigyázni kell, hogy a már helyére tett labda ne essen ki. A tesztelő tíz másodperc alatt rakja ki a Rubik kockát, a Rubik's 360-nal első alkalommal két napig tartott, míg megtalálta a megoldást.
Nehéz a dolga a katonának... :)
Speedy | 2009.03.18. 11:03:43:D
Biztos emlékeztek még arra a "tehetséges" fiatalemberre, aki egy show keretében szétfejelt egy dinnyét.
Most egy nő - Busty Heart - tippeljetek mivel végzi ki szerencsétlen dinnyét (a képből nem nehéz rájönni)... ;)Stark | 2009.01.03. 14:06:08Na,Zalatnay Cini? Feldobták,a labdát!

Nehéz úgy végigmondani a híreket, ha a háttérből folyamatosan belepofáznak.
MadAce | 2008.12.16. 10:13:20:D Igaz Killex! Kiváncsi lennék ki az akit egy ilyen felbukkanó hírdetés meghat, meg hisz neki :D
A post meg jó :D szegény csajt nem irigylem ...

Egy érdekes igazoltatás... avagy nehéz lábon maradni, ha gömbölyű az ember talpa. :)
Slarioux | 2008.12.13. 12:03:30Miért, szerinted hogy kellett volna a rendőröknek viselkedniük??

Óóó anyám, ez nagyon nehéz!!! :D
rivaul | 2008.10.23. 06:45:32Kis kezdő ként én is beragadtam s akkor nem volt vicces :D Bár erőkeretbe s azt ugye nem lehet oldalraborítani ami ilyenkor a szügséges... Mivel nem volt senki a terembe szépen kicsúsztam alóla... kb 1 hétig tokátol bokáig lila voltam :) Pedig éreztem hogy elég s be is akartam akasztani a rudat csak félrecsaptam a foknál s a nyakambacsúszott ahogy kell... Utólag mókás :)))

Minden kezdet nehéz 2.
Cromex | 2008.10.18. 18:22:16Kicsit fék, de nem baj.

Minden kezdet nehéz. :)
Nektek hogy ment a bringázás a tanuló időszakban? Sztorik jöhetnek a kommentekhez! ;)Tazman | 2008.11.25. 07:59:02Én még most tanulok bringázni xD
(Igaz biciklizni már 8 éves koromban megtanultam...)
http://www.youtube.com/watch?v=MSjppBHMM1c









